Traviace problemy a nafukovanie

Príspevok v téme: Traviace problemy a nafukovanie
danusa

Dobry den,mate tie iste problemy ako ja?
- nafuknute brucho kazdy den
- naduvanie
- bolesti v lavom boku pri vystupe zaludka do criev
- zachyteny vietor v crevach, ktory sa neda dostat vonku a bolesti?

Ked ano, rada by som o Vas vedela, ako to riesite. Ja uz neviem, ako postupovat. Bolo mi povedanie, ze mam zacat s jogou na relaxaciu. Zacala som. Je to super vec, ale nepomaha to na zaludok. Kupovala som drahe traviace enzymy na rozkladanie jedla - nepomaha. Nejem ziadne potraviny, ktore vzbudzuju nafukovanie - strukoviny, jablka, banany, kapustu ... Vzhadom na to, ze pracujem (sedave zamestnanie - co je asi aj problem), tak sa snazim jest co najmenej, lebo nie je to prijemne ked ste v praci. Bola som aj na vysetrenie zaludka - vsetko OK. Bolo mi povedane, ze ma crevne problemy psychosomatickeho povodu a ze sa to neda liecit tabletkami. Tak ako? Uz neviem co mam so sebou robit. Uz sa chcem citit normalne, bez toho, aby som sa obavala nieco jest v praci, alebo ked idem na veceru alebo vonku. Co viac, ked je ten vietor zachyteny v crevach a nemoze sa dost vonku, tak to vydava taky cudny zvuk - a je to dost hlucne, znie to akoby som "vypustala vietor". Je to dost trapne najma v robote, ked tu sedim cely den v kancelarii alebo hocikde inde s cudzimi ludmi. Nemam nadvahu, zdravo jem, cvicim skoro kazdy den. No uz neviem. Pomozte, prosim. Dik.

Miska164

moze to byt syndrom drazdiveho creva... na IBS pomaha uprava stravy a pohyb, ale pomozu ti aj probiotika... pri nafukovani su ucinne probiotika s enzymami, priatel berie Biopron, zatial pomaha

9titinka5

mne na nafukovanie pomohli enzymy od HealthForce, mam ich z vitarian.sk bola som aj na hadicke, samozrejme nic nezistili, treba skusit viac kazdmu zabere nieco ine

menma

Zdravým Potrebujem pomôcť mam problemy s trávením už rok našli mi žlč v žaludku neskor som mál zapal v žaludku jedol som lieky no nepomohlo.. teraz poslednu dobu mávam na prázdny žalúdok problémy začína ma bolieť ked som na lačno. Stolicu mam dlhšiu dobu žltozelenohnedu dokonca ma aj iný zapach, občas je ako plastelína neviem čo si mam mysliet .. vysledky mam robene na dosť veci.. intolerancia histaminova HP, sono žaludka, 2x endoskopia krvne testy atd.. všetko dobre až na to čo som spomenul hore.. mne je stále na nič..neviem čo robiť.. citim že mam pomale trávenie a stále nejake tie dookola veci.. mávam aj stále vyrážky po tvári poslednu dobu sa mi začinaju robit aj na nohách neviete čo by som mal robiť ? nemože byt za tým pečeň ? som často aj unavený.. chodím na brigádu neni ani tažka ale unavený som dosť.. nikdy by som nebol unavený s takej prace ako dokladanie tovaru pre mna to neni naročne ale unavuje ma to.. čo by som mal robiť podla vás? existuje niečo ako CT žaludka a všetkeho ? mám len 19 rokov do svojej 18 som z travením problemy nemaval..

prplak

Chod na vsetky poriadne gastroenterologicke vysetrenia :-) gastroendoskopia, kolonoskopia, magneticka rezonancia, sono a vsetko taketo... Nie je to sice príjemné, ale mozno sa Ti nieco vyjasni. Z obycajnej krvi to nezistia. Ja som vsetky tieto vyšetrenia absolvovala a prislo sa na koren problému. Drzim palce

samson

hm,mne nepomohlo 10 rokov nič ani alveo,ani jačmen,ani chlorela,ani sod abikacborna,ani drahé lieky ,večne ma preháňalo ,samé alergie,na stravu ,lieky,kozmetiku ,slnko..nizky hemoglobin ,abnormálna chudokrvnosť ,takže som skončil ana transfúziách ,potom začalo zlyhávat všetko,lekári si s mojim telom nevedeli rady...až po x.liečiteloch ,lekároch ,reiki, mi ako jediná pomohla a dala dokopy asi do pol roka moje telo energia a voda a liečba od pani Dagmar Revayovej (www.poradenstvodagmar.jex.cz),odvtedy 5 rokov nepotrebujem nič žiadne transfuzky,žiadnyhc lekarov ,žiadne lieky... a jem všetko :D

marek.l

My so ženou odkedy užívame tree3chlorellu tak sa nám upravilo trávenie, nemáme problémy s nafukovaním a zdúvaním. Naozaj odporúčam, či už na takéto problémy alebo celkovo na detoxikáciu organizmu. Je to dobrá vec.

Luciaak1812-

Prosím vás poraďte mi. Od začiatku mája mám bolesti v bruchu. Najskôr som nevedela identifikovať presné miesto a bolelo to vždy po jedle, aj ma prehnalo. V posledné dni však cítim silnú bolesť vľavo pri bedrovej kosti a trochu miernejšie ale predsa aj vpravo. Cez víkend sa to už nedalo vydžať, a tak som šla na pohotovosť, kde mi spravili sono a aj k ženskej ma poslali ale nenašli nič také. Ženská mi povedala, že sa jej zdá akoby sa mi črevo nedostatočne hýbe. Črevná vyroza to nie je pretože trvá už dosť dlho a bolesť už nie je upjatá len na jedlo. Naozaj neviem čo robiť a za chvíľu odchádzam do zahraničia. Bolí ma to už aj keď len chodím.
Ďakujem

Miroslava111

Príjemný deň Vám prajem. Už dlhé-dlhé roky mám žalúdočné problémy, mám kŕče a bolesti.Odporúčili mi diétu, ktorá čiasočne aj pomohla. Začala som hľadať alternatívne spôsoby, dostala som sa k liečivým hubám.Som rada, že príroda nám pomáha. Odporúčam Vám pozrieť si:
www.youtube.com