Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Traviace problemy a nafukovanie

Príspevok v téme: Traviace problemy a nafukovanie
danusa

Dobry den,mate tie iste problemy ako ja?
- nafuknute brucho kazdy den
- naduvanie
- bolesti v lavom boku pri vystupe zaludka do criev
- zachyteny vietor v crevach, ktory sa neda dostat vonku a bolesti?

Ked ano, rada by som o Vas vedela, ako to riesite. Ja uz neviem, ako postupovat. Bolo mi povedanie, ze mam zacat s jogou na relaxaciu. Zacala som. Je to super vec, ale nepomaha to na zaludok. Kupovala som drahe traviace enzymy na rozkladanie jedla - nepomaha. Nejem ziadne potraviny, ktore vzbudzuju nafukovanie - strukoviny, jablka, banany, kapustu ... Vzhadom na to, ze pracujem (sedave zamestnanie - co je asi aj problem), tak sa snazim jest co najmenej, lebo nie je to prijemne ked ste v praci. Bola som aj na vysetrenie zaludka - vsetko OK. Bolo mi povedane, ze ma crevne problemy psychosomatickeho povodu a ze sa to neda liecit tabletkami. Tak ako? Uz neviem co mam so sebou robit. Uz sa chcem citit normalne, bez toho, aby som sa obavala nieco jest v praci, alebo ked idem na veceru alebo vonku. Co viac, ked je ten vietor zachyteny v crevach a nemoze sa dost vonku, tak to vydava taky cudny zvuk - a je to dost hlucne, znie to akoby som "vypustala vietor". Je to dost trapne najma v robote, ked tu sedim cely den v kancelarii alebo hocikde inde s cudzimi ludmi. Nemam nadvahu, zdravo jem, cvicim skoro kazdy den. No uz neviem. Pomozte, prosim. Dik.

sway

Mám podobné problémy - veľmi podobné, pomáha ESPUMISAN (voľne predajný - pomerne lacný liek - guličky), prvé dni som si dala 3x denne 2 tobolky - nikam nechodiť, lebo vetry sa veľmi uvoľnia a bruško odvzdušní a potom si dávam 1-3 x denne 1 tobolku, super mi to upravilo trávenie, môžem jesť aj veci čo som nejedávala...kapustu a tak... :)

qwana

RNG prosim vas ake enzymy na travenie v crevach ste mali na mysli? na zaludok ste napisali ale na creva neviem ake enzymy. Dakujem za odpoved

Danusa

Ahojte ludia, som rada, ze aj po roku od uverejnenia mojho prispevku sa vzdy niekto najde, kto prispeje do mojej kolonky. Vzdy je dobre si precitat ine nazory. A dufam, ze to pomoze inym ludom tiez. Citam si prispevky dost casto, ale viac-menej uz neprispievam.D

wanda

RNG - ked pises enzymy, mas na mysli aj nieco ako Wobenzym? Lebo ja som si kupila v lekarni Pancreolan...ale myslim, ze to nie je to prave, co mas na mysli, ked si pisal, ze rano nalacno enzymy, ten Pankreolan asi nebude najvhodnejsi...Dakujem za odpoved

alenôčka

Danusa, skúste výskušať mlady jačmeň, ten je fakt dobry na nadúvanie a traviace problémy.Je naozaj účinny.Ten istý problem mala aj moja mama a po užívaní mladého jačmeňa nevie čo nadúvanie je!
Ak by si mala záujem tak sa ozvi na môj email.

sasa121

Jednoznačne na tráviace problémy Aloe vera gel a Polia zelene a nie za horobilnú sumu ale za 1000 Sk pre zaregistrovaného zákazníka.Pokiaľ sa jedná o črevnú sprchu, vyčistí črevá ale problém ako taký nevyrieši.Aloe určite.

RNG

Znova opakuje, na travenie v zaludku je Betain HCl a na travenie v crevach rozne enzymi a spravne probiotika.
Vsetko ine je len adresovanie priznakov, ale nie odstranenie priciny.

stefan-z

Nahodov Colonix pomaha, pokial mozte mat. Ale ked uz nemozete brat-ked uz musite vynechat , tak sú zase bolesti. Potom musi pokračovat akupunktura.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Traviace problemy a nafukovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk