Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Traviace problemy a nafukovanie

Príspevok v téme: Traviace problemy a nafukovanie
danusa

Dobry den,mate tie iste problemy ako ja?
- nafuknute brucho kazdy den
- naduvanie
- bolesti v lavom boku pri vystupe zaludka do criev
- zachyteny vietor v crevach, ktory sa neda dostat vonku a bolesti?

Ked ano, rada by som o Vas vedela, ako to riesite. Ja uz neviem, ako postupovat. Bolo mi povedanie, ze mam zacat s jogou na relaxaciu. Zacala som. Je to super vec, ale nepomaha to na zaludok. Kupovala som drahe traviace enzymy na rozkladanie jedla - nepomaha. Nejem ziadne potraviny, ktore vzbudzuju nafukovanie - strukoviny, jablka, banany, kapustu ... Vzhadom na to, ze pracujem (sedave zamestnanie - co je asi aj problem), tak sa snazim jest co najmenej, lebo nie je to prijemne ked ste v praci. Bola som aj na vysetrenie zaludka - vsetko OK. Bolo mi povedane, ze ma crevne problemy psychosomatickeho povodu a ze sa to neda liecit tabletkami. Tak ako? Uz neviem co mam so sebou robit. Uz sa chcem citit normalne, bez toho, aby som sa obavala nieco jest v praci, alebo ked idem na veceru alebo vonku. Co viac, ked je ten vietor zachyteny v crevach a nemoze sa dost vonku, tak to vydava taky cudny zvuk - a je to dost hlucne, znie to akoby som "vypustala vietor". Je to dost trapne najma v robote, ked tu sedim cely den v kancelarii alebo hocikde inde s cudzimi ludmi. Nemam nadvahu, zdravo jem, cvicim skoro kazdy den. No uz neviem. Pomozte, prosim. Dik.

missy12

ja mám podobný problém...mám strašne nafúknuté a citlivé brucho...a to bezohladu či som najedená alebo nie...bolí ma aj v krížovej oblasti...a mierna bolesť v pravej a lavej časti brucha...pred časom som viac ako 3 týždne bola na antibiotikách kvoli zápalu močových ciest...nemám hnačky, ani zápchu...ale neviem už ako dalej...poradte ...

samko r.

Babenka sééééééérvus!!! No vidíš, bolo tak ako sme o tom hovorili. Domáci stres..... Držím palce a chodievaj sem častejšie!:)))

Anett

Skuste sa objednat na mikroskopicke vysetrenie krvi, vela ludom to zachranilo život a pomohlo vyliecit vela chorob. Pozri si o tejto metode viac na www.zdravie.webovastranka.sk Vložila som tam vsetky poterbne informácie. Stojí to cca.500 Sk

aloe

Caute, vsetci, co mate problemy, ktore su v nazve temy.Vynikajuce su prirodne produkty z...nechcem tu robit reklamu,ale su ucinne,ALOE VERA GEL a ALOE PROBIOTIC, urobia poriadok v crevach,vynikajuce na travenie, podporia imunitny system.duratnakatka@zoznam.sk

dr.amater

so stresom je prepojena cinnost zaludka a ta s celym traviacim systemom, teda aj s crevami a ich cinnostou.
vlastne stres ovplyvnuje celkovy zdravotny stav a prejavy sa na najslabsom organe v tele. ten postihuje prvy a najviac.

babenka

ahojte vsetci.
chcela som len dodat,ze moje najhorsie problemy s naduvanim, ale hlavne zaludkom a jeho neznesitelnymi bolestami pominuly ako som odisla z domu a zijem sama v zahranici.
je to neuveritelne ale za tie mesiace ma bolel zaludok len 3x aj to z prejedenia, a doma to bolo praavidelne kazdy vecer.
psychika? myslim ze urcite!
aj naduvanie je fajn, len zriedkave, co bolo doma tiez denno denne, zvlast vecer.
zdravotne sa citim ovela lepsie.
psychicka pohoda ma skutocne obrovsky vplyv aj na telesne zdravie.
prajem vsetkym pohodu a radost,ktore urcite zcasti prispeju k zlepseniu zdravia.
:-))))

aloe

jajav1:ano, kamoška mala helicobactera, pomohli jej včelie prírodné produkty ,Aloe vera gel a Aloe probiotic.Užívala to 3 mesiace a je v pohode,potvrdila jej to gastroenterologička pri kontrole./Liečila ju 2 roky/.kde ich dostať,napíš na meil:duratnakatka@zoznam.sk,môžem poskytnúť kontakt.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Traviace problemy a nafukovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk