ma to zmysel??????????????????

Príspevok v téme: ma to zmysel??????????????????
nestastna21

ahojte vsetcji...neviem co mam robit,mozno je to banalne,ale akurat som si na nete precitala temu rozdiely muzov a zien....a bolo tam,ze treba si uvedomit,si rozdiely su len banalne alebo je v tom viac...a teraz k mojmu prispevku.mam priatela a ked som si toto precitala,tak som si uvedomila,ze sme totalne rozdielny,on je rodinne zalozeny chcel by,aby som uz mala deti,aby som ho vzdy cakala pri sporaku ked pride,aby som ho obletovala,rano ked vstane,aby som mu robila ranajky do postele a taketo veci...ja to chcem robit,ale nie takto,studujem na VS a podla neho je to strata casu,ze aj tak nebudem mat nic zo skoly...ale ja na toto vsetko mam iny nazor,ja chcem studovat,vystudovat to a mat sa v zivote lepsie,pre mna priorita nieje este rodina, deti, ale skola a moja buduca kariera,jasne,ze chcem mat niekedy deti ale az po skole nie teraz.mozno je to banalne ale teraz som si uvedomila,ze nase nazory su rozdielne a neviem dokedy toto vydrzim,tento jeho natlak na mna aby sme sa vzali , aby som mala deti a vykaslala sa na skolu,rodinu.neviem preco je to tak,ci uz sa po rokoch vztahu kazdy dostane az na tuto metu???ze si budu prikazovat a zakazovat co maju robit???

nestastna21

dakujem vam za prispevky,no mate pravdu,nieje to banalna vec je to fakt vazna vec,do teraz som si myslela,ze je vsetko v poriadku ale dnes sa vsetko zmenilo, aj ked je ku mne mily a ked sme spolu,existujem pre neho len ja,ale do kedy to tak bude,ked sa vezmeme vsetko sa zmeni,mam ho rada ale treba si niektore veci vyriesit a zmenit ich tak drzte mi palce

fifiBB

nemáš zač,len si pekne s ním pohovor a dalej si študuj ked sa chceš mat dobre,čo určite aj chceš.pamataj vždy musíš niečo obetovat aby si tým získala,škola je velmi dobrá volba.moc držím paste,ale už je aj velkým krokom to že si si to sama uvedomila..ved ty už vieš čo máš robit:))..papa.

buduci golem

ako mozes takyto neprekonatelny rozdiel povazovat za banalnu vec?

problem nie je v tom, ze ste odlisni, problem je v tom, ze ty potlacas svoju osobnost kvoli tomu, aby si vyhovela jemu.

nechapem, ako je mozne, ze sa zeny nechaju uvaznit doma pri sporaku a este si nahovoraju, ze to je z lasky?

zeny, zobudte sa uz konecne

barbie

moc ti drzim palceky, ja som prezila nieco podobne boli sme spolu len 2 roky a dokonca mi raz skryl aj antikoncepciu, proste horor a ked som za calala vzpierat zacal byt nenormalne majetnicky a ziarlivy. no dufam, ze u teba to nebude take katastrofalne, a naozaj ak to po com tuzis nespravis teraz, uz mozno nebude nikdy prilezitost. drz sa

nestastna21

dakujem fifiBB teraz si to len uvedomujem,ze tie roky vedla neho som sa len ja jemu prisposobovala a on mne ani raz...no je na case to zmenit,porozpravat sa a uvidime co bude dalej

fifiBB

riad sa svojím rozumom.spoločnost sa už dávno pohla vpred,takže už nie len deti rodit a pri sporáku stát..sprav to čo robí radost tebe,bo roky prefrčia a budeš si to vyčítat..
ak sa nechceš samozrejme celý život prisposobovat,na čas sa to dá a bohužial takto to robí vela žien,donekonečna sa len prisposobovat a robit veci čo ani nechceme...rozhodnutie je na tebe,ale každý si može zariadit a prežit život podla vlastnej volby..