Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes v nose...

lim

Ja pouzivam na opary kombinaciu tea tree s medom. celkom dobre sa to hoji a hlavne to prestane boliet, ked si to dam.

artea

Prave v tejto chvily mam ten isty problem barbie.Mam to z nicoho nic a uz ale mesiac.Skusala som aloe gel z oriflamu,ale bolo to len kratkodobe.Skusila som framikoin,to pomahalo,ale zase som mala zly pocit v nose,akoby som ho mala upchaty.Tazsie sa mi dychalo.Mozno som si dala len vela.Skusila som ten novy Olynth so zvlhcujucim ucinkom a obcas to pretrela framikoinom a hned sa moj nosik zacal citit lepsie.Uz ho nemam taky plny chrast a popraskany a vystipany a plny vyrasok.Mam tam uz len jednu vyrasku ktora splaskla,uz tam nie je taka hrca a na nej kusok chrasticky,to uz sa tiez hoji.Na druhej strane uz nemam nic.Drzim palcek.Hadam to pomoze aj Tebe.Za pokus to stoji.To nie su drahe lieky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes v nose... - Fórum - ZDRAVIE.sk