Chcem byt modelka

Príspevok v téme: Chcem byt modelka
Sushanka

Cawte vsetci!!
Chcela by som byt modelka lebo bi ma to starsne bavilo a mozno bi som a na to aj hodila.
Mam 46 kg
Mam 165 cm.
Mam 12 rokov aprili 13
Mam hnedo rysave vlasi.
Myslite ze mozem byt modelka?
Pls poslem Vam foto a vy napiste ci mozem byt modelka.
Totiz mam choru sestru-naozaj a chcela bi som si zarobit aby som isla s maminou do pariza ak mate nejake info o agenturach alebo ste boli ci ste modelkou pls napsite velmi bi ma vas nazor zaujimal pls ozvite sa
moj e-mail :Zu-zankaa@azet.sk

SairaHAhmed

Andrea B ty si cigánka či prečo píšeš ako analfabetka?
Sa mi začína čím dalej tým viac strácať dojem z toho, že by toto bola seriózna stránka. Daktorí ozaj nerozymýšľajú vôbec čo tu píšu za hlúposti, hádam sa neskôr zabadajú.
S tými vašimi rozumovými schopnosťami môžete ísť akurát tak šľapky robiť si myslím. Modeliek je už dosť na svete, netreba ich ajtak sú šakredé

Lil-models

Čaute baby,
ak máte záujem fotiť, či pracovať ako hosteska,promotérka alebo chodiť na komparz neváhajte ma kontaktovať. Práce je veľa a záujemkýň stále málo.
Pozrite si moju stránku www.lil-models.weblahko.sk a konaktujte ma na lillymodels@gmail.com

frederika_99

bože deti, vy máte teda pravopis :D a to som ani poriadne nečítala, iba tak nakukla :D až ma striaslo... :)
ANALIA, moja zlatá, pri výške 145cm a váhe 50kg o tom dosť pochybujem...

Andrea B.

Chcem sa stat modelka alebo fotomodelka. Mam 15rokov. som zo Ziari nad Hronom.mam 167cm vzska a vaha 52-54kg ci je vhodne ??? Kde mam prihlasit? ale som nepocujuca, ci sa da stat modelka?. chcem vediet. Som blondinka, oci zelene. Dakujem ozvi ma mail : pi3rcinqZH@gmail.com. Dakujem

ANALIA

AHOJTE VOLAM SA Analia A MAM 16 ROKOV A mam farbi oci podre a mam dlhe risave vlasi a mam visku 145 a vazim 50 kila a a rada bi som sela bi modelkov

dominika_svetikova

Caute baby...
Samozrejme, ze neexistuje len Elite a Exit...
Pracujem ako bookerka pre agenturu M Management. Zastupujeme napriklad Adrianu Sklenarikovu, Danielu Pestovu, alebo Kieru Chaplin, ale aj vela inych dievcat..viac na stranke www.mmanagement.sk.
Ak by ste mali zaujem zaregistrovat sa do nasej agent., na stranmke je dotaznik, alebo mi poslite fotky, resp. otazky na info@mmanagement.sk

Dominika

Supermoda

Ahojte dievcata,
som bookerkou modelingovej ag. Supermoda Management s centralou v Prahe. Pre overenie a inspiraciu ako by mala vyzerat seriozna modelingova ag., si mozete pozriet www.supermodamanagement.com.
V pripade zaujmu o modeling, ci konzultacie...zaslite prosim fotku tvare a postavy na natalia@supermodamanagement.com, vyska od 167 do 181, vek od 13r. do 20r., ostatne a viac si povieme cez mail. Tesime sa na Vas!
Team Supermoda

prepac ;)

No , musim ta vyviest z omylu-zavisi :) , na svete existuje takych modeliek len zopar, a da sa ich urc. zratat na jednej ruke. Fotogen. je zakl. vlastnost modelky :) a postavu si mozes postupne vytv. ak nebude uplne vhodna :))a postava nie je vsetko ,a ako fotomod. si kde ? :) lebo ak si v spravnej agent. tak to bud robis vsetko prehl. fotenia alebo nic ;) Tak ked este nemas skusenosti , radsej ich najprv ziskaj a ptm rady rozdavaj.