Chcem byt modelka

Príspevok v téme: Chcem byt modelka
Sushanka

Cawte vsetci!!
Chcela by som byt modelka lebo bi ma to starsne bavilo a mozno bi som a na to aj hodila.
Mam 46 kg
Mam 165 cm.
Mam 12 rokov aprili 13
Mam hnedo rysave vlasi.
Myslite ze mozem byt modelka?
Pls poslem Vam foto a vy napiste ci mozem byt modelka.
Totiz mam choru sestru-naozaj a chcela bi som si zarobit aby som isla s maminou do pariza ak mate nejake info o agenturach alebo ste boli ci ste modelkou pls napsite velmi bi ma vas nazor zaujimal pls ozvite sa
moj e-mail :Zu-zankaa@azet.sk

Tyshka

na vyske nezalezi ale na postave na tvari mna uz fotili som ako fotomodelka tiez som sa akurat dneska prihlasila do elite a mam pocit ze sancu mam moznosom nizka ale fotogenicka som nejsom namyslena proste to tak je!som tenka mam nato aj postavu uvidi sa ci sanca sami obdari papa

brokelle

Ahoj , no tak tvoja sanca je velmi nizka , si priliz nizka a k tvojim mieram , neverim ze mas 85 cm , pretoze to by si musela hranicit s podvahou :) ,ale ked silou mocou to chces skusit , zavolaj do exitu/elitu , dohodni si si stretnutie a oni ti povedia co ako ;), a myslim ze s tou vyskou budu vpodsate zdielat moj nazor.

brokelle

cavte chcem sa vas opitat v lete budem mat 16 rokov,mam 170 cm a 50 kg. dlhe jemne vlnite vlasy pod prsia hnede oči. miery 85 60 85. mam šancu alebo ake su idealne miery ?? diki za odpoved

wevss

ahojte.. pihlasila som sa do Elite model look ale neviem ci mam sancu... mam 13 rokov ,170 cm,52kg, modre oci, slabohnede a dlhe vlasy a mieri 82,63,90 ..... vravia mi ze som fotogenicka ale neviem c by som sa mohla nejak zaradit kedze mam len 13 a ... :D

Sushanka

Keď sa tak s odstupom času dívam na moju tému s príspevkami chce sa mi smiať. A nie len sama na sebe ale aj na utoroch niekt. príspevkoch. Prečítala som si ešte raz všetky príspevky a zisťujem že niekt. dievčatá sú rovnako naivné ako som bola ja sama:). Väčšina píše, aké sú úžastné, chudé, pekné a neviem ako dokonalé. A myslia si že vypisovanie sem im nejako pomože. Bola som rovnaká, no zistila som realitu. :) preto sem už nevypisujte a chodte do elitu alebo exitu :). Tam vám povedia čo ako. Bud vás príjmu alebo vám povedia nie dakejeme do našej agentúry sa nehodíte. A chcem sa vrátit k jednému príspevku kde bolo spomínané že msuia mať také a také miery a výšku. Vobec to nie je pravda. Poznám dievčatá kt. su nižšie a sú v tých agent. A ešte som chcela dievčatám, kt. sem náhodou zablúdia, že nech na cast. príjdu v obyčajnom bielom/čiernom tielku, tričku, obyč. obtiahn. rifliach a samozrejme nenamalované :)
Tak veľa šťastia ! Ale tu ho nehľadajte :))

patuš

Ahojte,chcela by som byt modelka lebo si myslim ze by ma to byvilo.Zivotopis:13 rokov za chvilu 14,40kg,160 cm vysoka, spinavy blond vlasy dlhsie.:) bavy ma nakupovat vsetliake oblecenie a chodit po krajinach uz som raz sancu stat sa modelkou mala ale bohuzial som ju musela odmietnut lebo som este nemala nato moc vek.PLS ak sa niekto v tom vyznate a mohli by ste my poradit alebo napisat svoj nazorr mozte my napisat na email.Dakujem!:)

konvalIIna

jasne všetki ste krásne a ked sa na vas pozrieme tak aj skolabujeme :) modelka nie je len o krase ale aj o vystupovani. Nemusite hned vsetki uspiet takmer z vas by mozno ani jedna... dobrych modeliek nie je vela.. napr. taká miranda kerr je krásna ale uz je tehotna no vyzera uplne perfektne