Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem byt modelka

Príspevok v téme: Chcem byt modelka
Sushanka

Cawte vsetci!!
Chcela by som byt modelka lebo bi ma to starsne bavilo a mozno bi som a na to aj hodila.
Mam 46 kg
Mam 165 cm.
Mam 12 rokov aprili 13
Mam hnedo rysave vlasi.
Myslite ze mozem byt modelka?
Pls poslem Vam foto a vy napiste ci mozem byt modelka.
Totiz mam choru sestru-naozaj a chcela bi som si zarobit aby som isla s maminou do pariza ak mate nejake info o agenturach alebo ste boli ci ste modelkou pls napsite velmi bi ma vas nazor zaujimal pls ozvite sa
moj e-mail :Zu-zankaa@azet.sk

sašaa

Podľa mňa by si sa mala doučiť gramatiku a potom môžeš byť modelka...Zbytočne sa pýtaš ľudí na internete keď ťa ešte nevideli...Fotky môžeš mať aj upravené..Choď do agentúry a tam ti povedia ;-)

Ivana-scout

Ahojte,
pracujem ako scout pre modelingovu agentru Eskimo model management.
Tie z vas ktore by mali zaujem o modeling, alebo potrebujete poradit ,kontaktujte ma prosim prostrednictvom e-mailu ivana.kriskova@gmail.com.
DAKUJEM

Moňú

Ja už dlhšiu dobu počúvam reči od rôznych kamarátiek, že by som sa na modeling hodila, že som fotogenická ... Niečo o sebe : meriam 166cm a ešte rastiem a vážim 43 kg. Chcem sa opýtať či by som na to mala ak by som už o nejaký ten rok prestala rásť. (Za posledný rok som narástla 4cm)

Petra1111

Je vždy škoda, keď niekto, kto je z agentúry EXIT alebo ELITE vyslovuje svoj názor a hneď hodnotí agentúry, napriek tomu že ich nepozná a nikdy v tých agentúrach nepôsobila. Je predsa nemožné porovnávať agentúru ELITE, kde sa ročné hlási cez súťaž a na ich stránke cca 10 000 dievčat, z nich sa potom reálne využije v agentúre 20 - 30 ročne /spočítajte si modelky z ich stránke/. Potom musia existovať aj menšie agentúry, ktoré nerobia len s vychudnutými, na ženy sa nepodobajúcimi kostrami /ideálne miery v týchto agentúrach sú: minimálne 176 cm výška a miery 82x58x88/, ale aj s peknými ženami, ktoré majú výšku 167 cm a na ženy sa aj podobajú. Teda majú prsia a zadok. Takým prípadom je Andrea Verešová, ktorá sa v Exite /bývalom Elite/ nepresadila, ale Forze zarobila milióny korún. Aj Flash Trnave nie je taký slávny ako tieto firmy, za ktorými stojí svetové Elite, ale dokážu do sveta dostať kopu nižších dievčat /škoda, že sú chamtiví a pýtajú strašné peniaze za book./ OK fotomodels vám zase zabezpečí informácie a prípravu na kopu súťaží, kde spolupracujú a dodávajú súťažiace a vedia tak umiestniť aj nižšie dievčatá, ktoré nechcú pracovať v zahraničí a chcú si zasúťažiť. Takže dievčatá, nebojte sa, ak vám v Elite, Exite a Focuse /ktoré sú fakt veľmi kvalitné agentúry/ povedia, že na modeling nemáte, lebo pri výške 178cm a váhe 50 kg potrebujete ešte 5 kg zhodiť, nezúfajte a príďte sa ukázať v tých \\\\\\\\\\\\\\\"horších agentúrach\\\\\\\\\\\\\\\". V3ak aj vo futbau nie každý môže hrať za FC Barcelóna a niekto musí hrať aj za Slovan Bratislava.

zuzic

Macush dnesne agentury su niekedy na mozog s tymi mierami...a tazko sa ti schudne len z pasa. radsej by som isla inym smerom teda len moj nazor

Macush

Ahojte, chcem sa spýtať jednu vec.
Myslím si že mám vyhovujúce miery až na môj pás. A to 88-75-90.
Začala som cvičiť rôzne cviky ktoré sú zamerané na pás tak dúfam že sa mi podarí zmenšiť obvod pásu.
Ovládam aj veľmi dobre anglicky, hovoria mi že som fotogenická.
Teda mojou jedinou prekážkou je pás.
Myslíte že keby sa mi cvičením nepodarilo schudnúť mala by som šancu alebo môžem rovno zabudnúť?

Sábúšká98765

ahoj mám 13 rokov 51kg a meriam 171cm..strane chcem byť modelkou a som dost zaujímavý typ mám krásne veľké oči a vytočené mihálnice,husté polodlhé vlasy..prosím ak si myslíte že by som mohla byť modelkou napište na email:saba801@azet.sk..dakujem

LiLi_Sc

rada by som sa stala modelkou ale neviem ako na to a asi som na to este moc mlada mam 13 rokov ... 54 kg a 169 cm ... dlhe svetlo-hnede vlasy ... dajte mi pls vediet.. lili_sc@azet.sk. :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem byt modelka - Fórum - ZDRAVIE.sk