Chcem byt modelka

Príspevok v téme: Chcem byt modelka
Sushanka

Cawte vsetci!!
Chcela by som byt modelka lebo bi ma to starsne bavilo a mozno bi som a na to aj hodila.
Mam 46 kg
Mam 165 cm.
Mam 12 rokov aprili 13
Mam hnedo rysave vlasi.
Myslite ze mozem byt modelka?
Pls poslem Vam foto a vy napiste ci mozem byt modelka.
Totiz mam choru sestru-naozaj a chcela bi som si zarobit aby som isla s maminou do pariza ak mate nejake info o agenturach alebo ste boli ci ste modelkou pls napsite velmi bi ma vas nazor zaujimal pls ozvite sa
moj e-mail :Zu-zankaa@azet.sk

witch939393

Zdravim ....chcela by som sa opytat ci mam aspon sancu v modelingu ked mam 16r. a 168? viem ze to neni kto vie co na moj vek .....ale ci mam sancu ...ja viem ze je to blbe popist len tak z takeho drobneho popisu...a chcela by som vediet ze kolko tak meraju modelky ked fotia fotky v plavkach velmi by som toé chcela lebo ja som taky typ baby ktora ma opalenu pokosku......a som tmava .....alebo kolko meraju modelky v bon prixe alebo qelle? ked viete tak odpiste prosim DAKUJEM

mnamka257

mam 14 rokov,blond vlasy, modre oci s dlhyymi mihalnicami a donedavna som si myslela ze som skareda a nikomu sa nepacim, lebo mam akne...zacala som ale pouzivat make up a odvtedy sa za mnou otacaju aj chalani a aj baby tvrdia ze som opeknela...ja ale neviem ci im mozem verit ci to nemyslia iba z utechy..chcem zbalit totiz veeelmi pekneho muza a veelmi si neverim -som na pochybach, lebo on mal za frajerky len same modelky-a ja neviem ako sa mam do modelingu dostat , ked na vsetky castingy musim prist nenamalovana-keby som tam dosla tak by sa mi vysmiali---co mam podla vas spravit??

makleeer_23

zas nenormalna pubertacka! toto je forum o zdravi!

Modelka sa neurcuje podla mier a veku ale podla toho ci ma vyzarovanie a bez fotky sa to neda zisiti. Inak 165cm a 13r ta radia do kategorie: NEMA sancu...zatial...vyrasties zostarnes mozno bude daco. OKrem toho byt modelkou je v dnesnom case vynosne, ale budes si musiet zvyknut aj na tvrdu kritiku a smiesne posmechy od ludi co ti budu vraviet ze si vsetko dosiahla postelou.

Makinka

Tuzim bit modelkou od malicka..mam 39kg tmave vlasy vysk 152cm a 12 rokov v decembri 13 A nevihoda je ze mam strojcek na zuby... som opalena a chuda..myslite ze mozem bit modelka??napiste mi prosim na e-mail..dakujem :)

ssiiaa

Ja by som tiež chcela byť modelkou ale v dnešnom modelingu chcú vešiaky. ja mám 175cm a miery 89 62 88 a 14 rokov. Ale aj tak to podľa mna nestačí .

Macca

Mile slecny. Toto forum je o zdravi. Preto si nemyslim, ze je vhodne aby ste zrovna tu vyvíjali akusi snahu, ze si vas tu niekto vsimne.
Navyse toto nie je inzercia. Tak prosim, akekolvek prispevky podobneho typu si odpustite.

baboOOOOOOOO

3l5liba
tak moja si este babatko nizucka na svoj vek ked ces byt modelka musis mat najemnej 170 cm ale to len ak si fotogenicka.... a si na pohlad krasna

l3l5liba

ahojte.
takže chcela bz som bzt modelka,pretože si mzslím že mám super postavu
Mam 45kg
Mám 162cm
momentalne mám hnedé vlasky ale neviem do kedz lebo dost často sa prefarbujem,moje vlasky su dlhe asi 40cm
Mám hoci málo rokov na modelku ale chcela by som to vyskúšať.12 mája budem mať eštelen 12 rokov.prosím.
Prosím Vás ja Vám aj foto pošlem len sa mi ozvyte.moj e-mail je l3l5liba@azet.sk

nikuška

aoyte....ja som wždy chcela byt mala pretože šetky moje kamošky mali tag 1,60m...a ja som s toho mala vždy komplexy...teraz mi to je už jedno mam 15rokov 1,70m...bez opatkov... a 52kg...modling...šetko treba raz wyskušat...a toto by som rada tiež..ozwite sa pa diki

vandulienka

nehanbi sa,zo začiatkusom sa aj ja,potom upllne normal,hlavne ked som videla tam baby,čo mali výsku 165 a napisali do formularu ze maju 170 aj s topankami,ved boli mensie odo mna a také zmalovane,proste na casting sa nechodí s makeupom ako brizolit a hrube linky a nagerbdžené pery,ale jemný lesk , trochu riasenky a hotovo :)