Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TEHOTNA?

Príspevok v téme: TEHOTNA?
1jedna1

Ahoj baby, najma tie skusenejsie, chcela by som pomoct. beriem antiku uz par mesiacov, vzdy zacnem prvu tabletku v treti den menzesu. Mala som uz 6 tabletiek za sebou a v piatok vecer som si zabudla zobrat tlb (cize naposledy som mala stvrtok vecer)A v sobotu rano som mala styk...je tam daka sanca na tehotenstvo? nechcem robit velke halo, ale nazory sa rozlisuju tak co myslite? To ze som si zabudla tu piatkovu vziat som zistila v sobotu vecer az tak som si ju dala hned naraz aj so sobotnou...tak co vy na to?

moniqa87

inak nepredpokladam, ze by si bola tehotna, len to riziko sa tam zvysuje ak si takto zabudla, takze kup test, v case ako sa tam pise si ho sprav, predpokladam, ze bude negativny a potom uz uzivaj hak tak ako sa ma
vela stastia, snad sa poucis a zacnes tie letaky pri hocijakych liekoch citat

moniqa87

chod si kupit tehotensky test, myslim, ze sa to da tistit uz par dni pred ocakavanou menstruaciou, no nie som si uplne ista, lebo som este tehotensky test nekupovala ani nepouzivala, snad ti poradi niekto skusenejsi

moniqa87

www.zdravie.sk

"Počas 21 po sebe nasledujúcich dní sa užíva 1 obalená tableta denne. Užívanie tabliet z nového balenia začína po sedemdňovom intervale bez užívania tabliet."

toto je skopirovane z pribaloveho letaku na nete, takze to beries zle, teraz sa mi zda, ze ta holka o ktorej som tu pisala, ze to tiez tak nejak divno brala uzivala tiez tuto hak, nie si to nahodou ty? inak daj to uzivanie do poriadku tak ako ma byt, lebo to co ti nakazala gynekologicka sa tyka prveho mesiaca, nie kazdeho dalsieho
este ako dodatok, toto ti evidentne povedala a to zanmena, ze tak si to mala zacat uzivat:
"Ako zahájiť užívanie LINDYNETTE 30

Ak ste v predchádzajúcom mesiaci nepoužívali hormonálnu antikoncepciu

Užívanie obalených tabliet sa zaháji v prvý deň prirodzeného cyklu ženy (t.j. v prvý deň jej menštruačného krvácania). Začať možno tiež na 2.-5. deň, ale počas prvých siedmich dní prvého cyklu sa odporúča naviac použiť bariérovú metódu kontracepcie."

baby, nestvite ma a citajte tie letaky... a informujte sa ked uz nieco do seba ladujete

moniqa87

taka ako ty tu uz jedna bola a nakoniec sme dosli na to, ze tak ako jej nakazala gynekologycka to mala uzivat len prvy mesiac, prestuduj si pribalovy letak, neexistuje totiz haka ktora y sa brala podobne, vzdy sa berie 21 tabliet, potom sedem dno nic a potom sa zasa zacina brat zasa nove balenie... s tym ako ti to nakazala gynekologicke, to sa tykalo len uplne prveho balenia...
citala si ty vobec pribalovy letak? daj nazov tej tvojej hak

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.