Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ao by ste to riesili-jeden "čihi",druhy "hota"vo vztahu..:(

Príspevok v téme: Ao by ste to riesili-jeden "čihi",druhy "hota"vo vztahu..:(
lillien

Prosim poradte mi,uz som z toho nestastna..Ide o tom, ze s priatelom sa lubime a planujeme spolu byvat..Ja si spolocne byvanie predstavujem tak..ze sa kazdy budeme kazdy vecer vracat domov a proste budeme spolu..priatel vsak tak..ze bude chodit na tyzdnovky a zarabat pre nas koooopu penazi..Najskor aj tvrdil ze si najde stalu pracu, pri ktorej bude kazdy den doma, ale potom sa dal dokopy s jednym kamosom, ktory ho este hecuje a tlaci mu do hlavy, aku koooopu penazi zarobi..A priatela povzbudzuje predstava ake obrovke peniaze pre nas zarobi a ze si potom kupime dom..Pricom vobec neberie do uvahy, ze ja chcem jeho a nie tie prachy a ani svoj zdravotny stav..ze ma problemy s klbmi a takymto stylom skonci s umelymi klbmi a zakalom oka..Stale opakuje ze on to chce robit pre nas,ale ja si svoj (nas)zivot predstavujem inak..A neustale sa pre to hadame..Uz neviem co mam robit.. Aky mate na to nazor?

pia777

zit z niecoho treba, ale zase sa moze stat ze priatel nebude mat pre koho tie veeeeelke prachy zarabat, ked si tak bude trvat na svojom...si myslim...asi treba vaznu rec hodit...vela stastia vam zelam, nech sa to nejak vyriesi aby bola ovca cela aj vlk syty

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.