Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ao by ste to riesili-jeden "čihi",druhy "hota"vo vztahu..:(

Príspevok v téme: Ao by ste to riesili-jeden "čihi",druhy "hota"vo vztahu..:(
lillien

Prosim poradte mi,uz som z toho nestastna..Ide o tom, ze s priatelom sa lubime a planujeme spolu byvat..Ja si spolocne byvanie predstavujem tak..ze sa kazdy budeme kazdy vecer vracat domov a proste budeme spolu..priatel vsak tak..ze bude chodit na tyzdnovky a zarabat pre nas koooopu penazi..Najskor aj tvrdil ze si najde stalu pracu, pri ktorej bude kazdy den doma, ale potom sa dal dokopy s jednym kamosom, ktory ho este hecuje a tlaci mu do hlavy, aku koooopu penazi zarobi..A priatela povzbudzuje predstava ake obrovke peniaze pre nas zarobi a ze si potom kupime dom..Pricom vobec neberie do uvahy, ze ja chcem jeho a nie tie prachy a ani svoj zdravotny stav..ze ma problemy s klbmi a takymto stylom skonci s umelymi klbmi a zakalom oka..Stale opakuje ze on to chce robit pre nas,ale ja si svoj (nas)zivot predstavujem inak..A neustale sa pre to hadame..Uz neviem co mam robit.. Aky mate na to nazor?

[zruseny12]

lilien,sak presne,to je aj moj druh je sikovny,ale na zivnostnika nema,lebo tam treba presne ako pises DRAVOST...ale,aj tak siel a podla toho aj dopadol,len ked bol v kasi tak som ho musela s toho tahat ja...a nakoniec som aj totalne ochorela...takze k nicomu to neviedlo...
tiez tak zijeme,on je na trojtyzdnovkach a ja doma,teraz koli zdraviu ani do prace nemodzem hocijakej ist...a ten HAJZLIK JE AKO NA KONI...este k tomu byvame v jednom meste...do toho sa zamontovala aj jeho manzelka...a teraz roznasaju pletky podla seba...
no,ale chcela som ti napisat tolko,ze viem,ake to je ked niekto taha za jeden koniec a niekto za druhy opacne...
len mne zalezalo na celej rodine...
TAKZE TA CHAPEM...ako sa mozes citit.pekny vecer...

lillien

No my uz takto fungujeme "tyzdnovkovo"takmer pat rokov..Ibaze niekedy to nie je len tyzdnovka ale aj trojtyzdnovka..A uz to takto nechcem a toboz ked chceme spolu byvat..Skoncila som skolu, mam pracu a nemam zaujem o spolocne byvanie typu "prazdny byt, ja a pat psov" (to bolo myslene obrazne).. Proste sa nechcem raz zobudit a zistit ze som sice v peknom dome ale ten clovek co tam je, je pre mna uplne cudzi a nemame si co povedat.. A nechcem sa ani raz zobudit a zistit ze som v peknom dome a ten clovek co tam je a ho milujemm,ma take zdravotne problemy ze ho mozem stratit.. Priatel ma na svoj vek "kilo"zdravotnych problemov, dokonca aj doktor mu povedal ze by mal robit nieco ine..najskor ho to vydesilo..ale vsak co..casom to stravil a uz to berie na lahku vahu.. A keby priatel bol akcny clovek a vedela som ze to nad cim uvazuje ma zmysel, mozno by som sa to aspon snazila pochopit, ale poznam ho..on je skvely..ale proste nie je ten dravy typ..on sa nechava unasat a nic neriesi..a to co si planuje nedava zmysel..To ako ked sa mu poviem, ze no super, ked bude takto chodit na tyzdnovky,tak spolu vobec nebudeme..a on mi na to povie, neboooj, ved budeme kazdy den spolu..a ja na to ze ako prosim ta ked budes niekde prec?A jeho reakcia:to by sa nejako poriesilo.. A pritom to nema ani hlavu ani patu.. Nechcem ho obmedzovat ale nechcem ani mat zniceny zivot :(..

[zruseny12]

LILLIEN...nemala by som to tu pisat,lebo je to dost osobne a chodia tu ludia,z nasho okolia a aj ludia ktory roznasaju drby...ale predsa/sak aj tak sa o tom po okoli rozpravalo i ked nevedeli vsetko/...napisem,ved je to len pravda...
tak v takej situacii som bola aj ja,ked sme sa pristahovali zo zapadu,druh zacal chodit do CZ,tam sa na neho nalepil jeden clovek,ktory je velmi zly/dostal uz jednu zenu na psychiatriu,teraz je 2x zenaty.../
tiez ho zacal tahat na inu pracu,do inej firmi a lakal ho prave na peniaze atd.s druhom sme sa stale hadali a bla bla....a myslis,ze ako to dopadlo?ten hajzlik ho len chcel odtiahnut od zamestnavatela kde robil,ze vraj sa chcel zamastnavatelovi pomstit,lebo mali nieco spolu.../a druh aj tak musel odist prec aj z tej firmi kde ho stiahol/lebo nic nedodrzali,na com sa dohodli/...ja som bola v takom stresse,ze sa mi zdravotny stav zacal zhorsovat a rapidne...dostali sme sa na taku uroven,ze sme museli brat pozicky na dane atd./lebo odisiel na zivnost/
no je toho vela...
TAKZE LILLIEN,KED TVOJ PRIATEL NEMA VLASTNY ROZUM,TAK MAJ HO TY...A SNAZ SA S NIM NEJAK ROZUMNE KOMUNIKOVAT A VYSVETLI MU,ZE JE NEMOZNE ZIT NA UKOR NIEKOHO,KTO MU NIECO POVIE ATD.STALE JE TO LEN NA CHVILU A POTOM AJ TAK SA NIECO STANE...ALE ZASA,NEMUSI TO TAK BYT...SU KAMARATI, KTORY FAKT SI POMAHAJU A VEDIA SPOLU PODNIKAT...
takze ta chapem,tiez som ho stale prehovarala,ze nam staci tolko penazi,co zaraba a bla bla...ale nepomahalo....a vidis...
ono sa hovori...
KTO CHCE VELA NEBUDE MAT NIC... a je to asi pravda...

svetlana6

lilien, presne viem co chces povedat, a uplne s tebou suhlasim. ja momentalne zijem navlas rovnako, s tym rozdielom, ze my uz spolu byvame a on uz tak pracuje, takze tieto "zvady" su u nas opodstatnene. ale vyzera to presne tak, ako opisujes...

reee

vlastne aj ja ju hladam.my to mame este horsie ja som totizto v zahranici a priatelka studuje.uz to fici takto nejaku dobu,ale zacina mi to ist na nervy.cas zmenit to.aj tomu tvojmu to dojde mozno coskoro,ze to nie je zivot a coskoro to zmeni,ale nech to skusi,lebo ti to moze potom vycitat

lillien

reee..co znamena stredna cesta..?Ako casto ste spolu s priatelkou a ako to u vas funguje?A aku dobu planujes pracovat takto?

lillien

Ja viem ze z niecoho zit treba, ale radsej budem mat priemerny plat alebo sa uskromnim..ako budem si moct dovolit vselico, ale vlastne aj tak to bude na nic..ked si to nebudem mat s kym dovolit, lebo moja polovicka nikdy nebude doma..Uz sme mali kopu vaznych debat..a vzdy to skoncilo zvadou..on tvrdi stale dokola ze to chce robit pre nas..a ze ho nechapem..ze aj on ma svoje predstavy a ze ani on mi nebrani robit to co chcem, alebo co povazujem za spravne alebo plnit si svoje sny..On chce mat silou mocou dom,co je pekne..ale kym ho budem mat jeho tyzdnovkami..tak budem v rozvodovom konani..pripadne ho nan este aj budem tlacit na vozicku (hnusne povedane)..Neviem uz jednoducho aku poziciu mam zaujat, ci ho nechat robit nech si robi co chce,alebo sa stale donekonecna hadat..,alebo mu nejako zneprijemnit tu jeho predstavu..alebo uz neviem..Len ma proste nebavi a depta rozoberat dokola to iste a bez vysledky, lebo obaja mame uplne ine predstavy (aj ked to najlepsie pre nas z kazdeho pohladu) a ani jeden nechce usptupit.. A ja si proste myslim, ze vztahy na takom podklade ako si on predstavuje nefunguju a rozpadavaju sa.. A ak funguju, tak fajn..ale ja by som tak nedokazala fungovat..

reee

vies nie je vsetko idealne a niekedy treba nieco obetovat,aby z toho bolo nieco ine.on ta urcite miluje a chce pre vas len to najlepsie.sam tak ficim uz nejaky cas,chvilu sa to da ak ste obaja trpezlivi,ale treba najst tu strednu cestu.vela stastia

pia777

no z niecoho zit treba, ale zase si myslim ze sa moze stat aj to ze nebude mat pre koho zarabat tie veeeeelke prachy...asi s nim tera hodit vaznu rec.....vela stastia vam prajem, nech sa to vyriesi...drz sa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ao by ste to riesili-jeden "čihi",druhy "hota"vo vztahu..:( - Fórum - ZDRAVIE.sk