Baby fakt potrebujete predohru?Moja nie pomozte

Príspevok v téme: Baby fakt potrebujete predohru?Moja nie pomozte
bastian 20

Takze nepochopim to...mozem mat akokolvek vypracovane telo akokolvek vyvonany...nedokazem ziadnym sposobom rozpalit priatelku aby potom doslo k sexu..aby ona bola iniciatorka..Chodim spolu dlho...a bolo to tak odjakziva...stalo sa to mozno parkrat,ze ona bola iniciatorka....Minule mi povedala..ze ona vobec nepotrebuje predohru....ze sa rozpali az priamo pocas sexu..Inak nie:0(....Chcel by som aby bola viac vzrusiva,aby viac myslela na sex..aby som ju vzrusoval..Co mam spravit?

aandrejkaa

kkq naozaj ťa ľutujem a na druhej strane obdivujem, že to s ňou vydržíš... ja by som nezniesla, keby ma stále niekto urážal... poznala som človeka, čo mi pri druhom stretnutí povedal, že ak budem mať takúto postavu stále, tak aj by so mnou chodil... a nebol to žiaden pubertiak... tiahlo sa mu na tridsať... odvtedy som s ním nebola... a môj priateľ, ten má trošku bruško, ale nevadí mi to, dôležitejšie je aký je a nie ako vyzerá

andy

Milý kkq, je mi ťa úprimne ľúto, nechápem, ako môžeš chodiť s babou, ktorá uráža tvoju postavu, to je asi to posledné, čo by som si k priateľovi dovolila. Ty si jej niekedy povedal, že má veľký zadok,.......Ten vzťah podľa mňa nestojí za to,....

safa

paaanecku..tak ja som asi ina.. :-) my to amme s drahym tak,ze je jedno kto sa na koho vrhne..napr.ked som u neho,tak ma hladi a podobne-a uz viem o co ide :-) a ja? tiez nenechavam nic na nahodu..napr.teraz sme v sobotu boli na svadbe jeho brata,tak som ho vytiahla von,ze mi je teplo,trosku sa vyvetrat... a uz to bolo..trosku sme sa zasili a mali sme sexik na stojaka..proste ja neviem...je nepotrebujem cakat,kym ma priatel prehovori..u nas je to vzajomne..a predohra sa mi paci,je take mile sa najskor laskat a podobne, a postupne a dopracovat az k milovaniu...aj ked ako som uz pisala,v krizovych situaciach su rychlovky fajn :-)

kkq

a bastian, vyšportované telo tiež nepomôže, cvičím už pár rokov, pravda je, že nohy mám trošku chudšie, aj zadok trošku, vzhľadom k postave hore, no a minule mi povedala, že od pása na dol nestojím ani za hriech, inokedy, keď si na ňu ľahnem, tak sa sťažuje, že som ťažký, a že čo to bude neskôr, a inokedy, že bože, aký som chudý, že ani chlap nie som. Už ma to fakt nebaví.

kkq

Neviem či pomôže to, že jej to povie. Mám ten istý problém a povedal som to tej mojej (tiež sme spolu dlhšie - tri roky), že už mám proste pocit, že keby že nezačnem, tak je náš sexuálny život na bode mrazu. Vraj sa bude snažiť, že mi to všetko vynahradí, tak ma hodila na posteľ ..... a .... bolo to super, no bohužiaľ bolo to raz a odvtedy sa to už neopakovalo. A neakú inú polohu, okrem misionára? No to by som chcel veľa, no možno ešte, že ju prehovorím, aby si ľahla na bruško, ale aby ona bola aktívna, no to by som ju musel asi nadrogovať. Aj keď ideme niekde preč, vlastná izba pekný večer, je jasné, že som to naplánoval, aby sme si to užili, no keby som nezačal, tak možno ani k ničomu nedôjde. A nedaj bože, že chcem druhé či nebodaj tretie čísielko, no a to sme tu prišli len kvôli tomu??? To je jej reakcia.

ella

suhlasim so silvikl..urcite to treba aspon naznacit partnerke, mne to tiez priatel niekedy v ramci srandy povie a ja si to vezmem k srdcu a sme obaja radi:)..inac chlapci, to ze zeny nie su iniciativne pri sexe si nevysvetlujte tak ze ich nevzrusujete..mozno sa len obavaju zacat TO ako prve, pretoze nepoznam ziadnu mladu babu ktora by netuzila po sexe:)

silvikl

ahoj bastian,mne stacilo,ked mi priatel smutne povedal,ze mu vadi,ze on stale zacina a ze mu to pripada,akoby so mto ja nechcela...to mi stacilo a odvtedy zacinam aj sama..tak jej to skus povedat..ja neviem :-) aby sama zacala vies....

aandrejkaa

ja neviem chlapci čo s ňou, ale ja som niekedy taká vzrušená, že predohra ma "zdržuje", ale zase si užívam ako sa priateľ snaží... sviečky, hudba... ale ja rada preberám iniciatívu - masáž, hrám sa s pierkom a hladkám ho po celom tele, kocky ľadu.... Neviem skúste si spraviť nejakú súťaž o najoriginálnejší nápad ako sa vzrušiť a odmenou bude vášnivý sex