co sa to tu deje?

Príspevok v téme: co sa to tu deje?
bojko123

Zdravim ludia...potrebujem pomoct, uz dalej nevladzem stale na to mysliet a neustale si klast otazky, preco to muselo prist prave teraz :(
Mam priserny strach z buducnosti. Neustale pocuvam o hospodarskej krize, o prepustani ludi, o financnych problemoch bank, o tom ako sa blizi vojna, ako pride priserna chudoba...k tomu este onedlho menim pracu, stahujem sa, vsetky tie starosti okolo toho, vybavovacky.
Vsetko prislo tak naraz...ten pocit bezmocnosti, strachu, neistoty. Nezvladla som to a minuly tyzden som sa zlozila
:( priserny tlak na hrudi, lapanie po dychu a tazky plac. Neviem co to bolo, ale strasne som sa zlakla, odvtedy sa snazim mysliet pozitivnejsie. Ale ako mozem, ked vsetci o tom rozpravaju, pocuvam to z kazdej strany. Neda sa tomu vyhnut.
Prosim vas napiste mi co si o tom myslite, ako to vnimate vy...bojite sa buducnosti? Bojite sa vojny? Ma vobec niekto taky strach? :(
Dakujem za vsetky reakcie.

0109

Vela ludi sa boji buducnosti nie si sama.Mala by si sa stykat s ludmi,ktory ta pozitivne naladia. A prispievatel nebojsa ma pravdu v tom co ti radil.Ked budes mysliet na zle veci a zaoberat sa len tym skoncis zle.Budes s toho chora.Mne ked je priserne pomoze mi velmi ked sa porozpravam s priatelom a on ma dokaze upokojit pozitivne.

nebojsa

Prosím ťa teš sa z prítomnosti,šetri si energiu na neskôr.Ak prídu také katastrofi budeš ich musieť riešiť potom.A VER V BOHA...