Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest brucha

RNG

neber johghurt spolu so sladkymi jedlami, daj medzi ne pauzu aspon 2 hodiny, viac, ked jes silne bielkovinne jedla, ktore mozu trcat v zaludku aj 5 hodin. Vtedy by som si dal aj zopar Betainov HCl alebo zjedol mensiu porciu a nepil vodu tekutiny okamzite, aby som nerozriedil zaludocne kyseliny.Pit hodinu pred alebo 2 hodiny po zachova silne zaludocne kyseliny potrebne na stravenie bielkovin.

RNG

marissa, mas malo zaludocnych kyselin. Pri dostatku zaludocnych kyselin nemoze v zaludku nastat kvasenie.
Mensie porcie a nemiesanie bielkovin s skrobovinami a sladkymi vecami(bielkoviny potrebuju dlhy pobyt v zaludku a vela kyselin, ked ich nemas dost, zacne sa ti cukor v zaludku kvasit, hlavne ked tam das zaroven aj zdroj kvasiniek- joghurt so zivymi kvasinkami.

marisssa

ved som nejedla ziadne obilniny (?)
no skusim to nejako obmedzit a budem aj tepelne spracovane potraviny jest.myslela som si,ze to organizmu prospeje,vitaminy a tak..ale skor opak som si sposobila..

mira

Uvolneny je z toho, ze jedlo bolo surove, take ktore ma uvolnovacie ucinky /sposobujuce ochabnutie/. Okrem toho si miesala ovocie s obilninami, to sposobuje kvasenie. Jedz i tepelne upravenu zeleninu - polievky, omacky, na pare a pod. a menej ovocia teraz v zime. Ak si das kvasenu zeleninu budes mat dost vitaminov i probiotik.

marisssa

no na ranajky a veceru som mala zeleninu s tvarohom a na obed, slepaci vyvar, pritom som vypila liter a pol zeleneho caju a liter a pol cistej vody..
no uz vcera som zacala mat taketo krce a dnes je to to iste: na ranajky rozne ovocie s hrozienkami,orechami,kukur.lupienakmi a bielym bio jogurtom.. no ale na obed mam rizoto s kur.prsiami a zeleninou..
nikdy som takto "zdravo" nejedla, bol to asi aj sok pre zaludok..ja ze mi to pomoze...
kedy to zmizne?

mira

Maš to z toho.
Žalúdok je príliš uvoľnený a má snahu sa "stiahnuť". To sú tie kŕče.
Ideálne sú na to ako 1. pomoc opražené morské riasy alebo opražené sezamové semienka s trochou soli a rozdrvené. Asi ich nemáš, tak si daj na viackrát trochu pečenej alebo osmaženej mierne posolenej ryby.
Surová zelenina a surové ovocie samostatne je veľmi nevyvážené jedlo, hlavne v týchto dňoch, keď sa ochladzuje a my sa potrebujeme zahriať a spevniť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest brucha - Fórum - ZDRAVIE.sk