Pripravne kurzy na VS

Príspevok v téme: Pripravne kurzy na VS
poliewoocka

Ahojte,
tento skolsky rok sa chystam robit prijimacky na VS, maturujem z bio a chemie. Doteraz som mala na vysvedceni same 1. Vacsina z nasej triedy, teda najma ti, co sa chystaju na pravnicke a biochemicke skoly-farmacia a medicina zacali alebo sa chystaju na pripravne kurzy do BA alebo BB. Moja spoluziacka, tiez s vybornym prospechom sa nikam nechysta, podla nej, ale aj podla mojich rodicov je to strata casu a vyhodene peniaze. No, kazdy ma na tuto problematiku iny nazor.
Moze mi niekto poradit? Ozaj je to potrebne? Podavam si prihlasku na medicinu do BA, MT, Prahy a aj na farmaciu do BA...
Dakujem za postrehy:)
Simona

Avantasia

tiez teraz maturujem.. dejepis+nos .. chodim na pripravny kurz do kosic,ale pravdupovediac,cakala som viac. neprebieha to tym systemom ako opisovali..
a to s tou znamostou,to je fakt.len niekoho hladat,skusat najst,lebo dneska bez toho ta nevezmu.i ked to nie je fer,ale ak chces na tu skolu tak musis si pomoct aj takto :) drzim prsty

ewitka

ja som taky kurz absolvovala a poviem ti namiesto kurzu sa radsej ucit z knih z ktorych su potom prijimacky, kurz su naozaj vyhodene peniaze. oni to ospevuju a ty sa nachytas. A oni sa na tebe super nabalia. Je to uplne o nicom.

aaaaaaaa

Kurzy su vyhodene peniaze, uc sa z kniziek. A hlavne zhanaj znamosti lebo bez nich sa dnes tazko dostat na VS, darmo super spravis prijimacky :D

ewitka

no kurz pripravny je uplne na nic, len zbytocne vyhodenen peniaze. Kup si radsej knizky a rob si z tadial testy, nic ine na prijimackach aj tak mat nebudes a na prijimackach su aj tak len veci z tych testov vybrate. no namiesto 8mych odpovedi co su v knizke na prijimackach budu len 4. Aspon tak to bolo pred 5 rokmi, odvtedy sa mohlo zmenit. Ale do kurzu by som urcite nedavala peniaze.

elsa

Je tok tak, ako hovoria tvoji rodicia. Ja som chodila na medinu v Bratislave, bola som na prijimackach aj v MT a Prahe. Dostala som sa vsade. Mas knizky, tie sa musis naucit. Biola je biflovacka, no chemii musis rozumiet.