Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uz nevladzem, poradte

Príspevok v téme: uz nevladzem, poradte
zufalka

mam 18 rokov a uz rok spavam s chalanom. Problem je vtom ze ako len chcem nemozem sa spravit. A nehovorte mi tu take veci, ze mam mu ukazat co sa mne paci, lebo to ani sama neviem. Nevie ma spravit ani jazykom, to sa viem iba ja. Ale vaginalne sa neviem ani ja spravit, ako chcem no neviem na to prist. Mam zajst za sexuologom? Viete mi poradit, ze ked ist uz za nim tak ako ho najdem? No to je jedna dilema, dalsia ze mam male prsia, jednotky a ked som naha hambim sa za ne. No nic mi asi na ne neodporucite ze? Ale holky ak by ste mali s tym nejaku skusenost tak plosim poradte, bo ja uz mam taku dilemu, ze by som isla aj na plastiku. juj

n..

moja.... mna sex začal poriadne baviť keď som začínala pociťovať.... že ma to strašne dráždi pri sexe vzrušuje... lebo na začiatku som nič také nepocitovala.. a keď začínaš aj ty takto pociťovať..ten sex tak si na dobrej ceste k orgazmu a určite si nemysli ... že nedosiahneš nikdy to dosiahneš ...:) hlavne nech ti počas sexu ....tlačí na klitoris a keď ti tak vadia tvoje prsia tak si nedávaj dole poodprsenku.... a ešte najväčšu pravdepodobnosť že dosiahneš org.. je v strede ciklu .... čiže cez ovuláciu...vieš medzi menštruaciami:) a ešte a musíš mať dlhú predohru .. lebo tvoja chachara... :D ... potrebuje sa dosť prekrviť aby si ju potom mohla stimulovať.. takže... aj keď budeš dosť hneď vlhká tak to nestačí dlhá predohra a neboj sa......... napr ja keď sexujem pred menštruáciu tak sa nikdy nesprvim ... neboj... dosiahneš ho!!-

zufalka

juj no len aby raz prisiel,,,bo aby si uzivala len jedna strana to je o nicom,,,juj asi mi ostava len cakat,,,,preco,,,:(

lilinka

Dosiahnut vaginalny orgazmus maju aj mnohe zrele zeny, nie to este ty mlada osemnastka. Ku tomuto druhu orgazmu jednoducho treba dozriet. Ja mam 23 rokov, a nezazila som vaginalny orgazmus, mozno len nieco, co sa tomu priblizovalo. Bud rada, ze mas aspon nejaky orgazmus, nejake percento zien nedosiahne za zivot ani taky. Vsetko pride casom, bud trpezliva, nemozes mat vsetko na zaciatku pohlavneho zivota.

misicka

mozno ze si este prilis mlada a potrebujes viac skusenosti, viac sa uvolnit, lebo orgazmus je vlastne o psychike..a tiez je to o tom ze ak sexujes s partnerom, kt. lubis a ktoremu doverujes, zaroven sa pred nim nehanbis taaak vsetka nervozita z teba opadne, si uvolnenejsia a tym padom mas vacsiu sancu dosiahnut orgazmus...a s tym poprsim sa netrap, partnerovi sa urcite pacis taka aka si a je vela chlapov ktorym sa viac pacia male prsia..zivot predsa nie je o velkostiach:o)

zufalka

a moc sa mi paci ked som na styroch,,ale tam nevydrzi dlho,,bud ho zacnu boliet nohy alebo sa spravi skor,,ale tak pri tej polohe uz citim ze je to na spravnej ceste jaj...plosim piste este nekto rady

zufalka

no mam 18 no este vlastne za xvilu. Mno a spavame spolu rok,,a to denne. Tak ma to trosku potesilo ze mas s tym skusenosti. Bo ja tes stale sa sustredim na to ci to robim dobre a stale cem aby to robilo jemu dobre ale zabudam vlastne na seba. A sa cudujem ze aj ked sa nespravim tak by som presexovala cely den ako minule, Jaj len skoda ze si to uzil iba on. ale niekedy sa tak snazim uvolnit nemysliet na ten orgazmus a a nedari sa to. juj

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uz nevladzem, poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk