oral

navrhovatel

jeden dotaz ... ak to tvoj priatel od teba kce a sam sa necini ,tak ho proste prestan oralne uspokojovat... a casom uvidis reakciu...ak nebude spokojny tak mu vyslov podmienku..."co ja tebe,ty potom mne.co ty mne ja potom tebe"...to proste nejde aby to slo len z jednej strany a druhy sa len prizivuje...a inac je to aj dost casty dovod pri rozchodoch aj ked sa o nom z etiky nevravi.no ked xalan necha caju po polroku a viac (ak ho nefajci) tak je tam urcite aj to nejake percento z toho ze sa to chalanovi nedostava...proste si povie ze spravna mnou vyvolena priatelka mi splni kazde prianie (aspon v moznostiach,inac to by mala aj caja cakat ze xalan sa proste spon posnazi splnit jej sen..)...a ak nedostane tak proste si povie...."idem tam kde to dostanem" a podla mna neni chalan co by to nekcel oralne...a tiez holka.(iste ak je zdrava)=)...podla mna to patri proste k sexu...ale ak nepatri tak fajn....no ale ziadny prizivnici.xalan alebo caja...bud si to robia alebo nerobia navzajom...alebo vobec....kto kce mat priatela/lku parazita???

poradca

Milovník ešte by som ti chcela povedať že určite sa nepresvedčíš ani nezmeníš v tom keď to máš rád.Radšej to rieš pretože sa môže nájsť ochotnejšia a potom sa ti to len skomplikuje.Ale s tým pripitím je to dobrý nápad .Neviem koľko má tvoja priateľka rokov ale možno len potrebuje akokeby dospieť alebo dorásť alebo neviem ako to mám povedať.Pochopila by som ten odpor keby si to nedala robiť od teba inak to nechápem.

eviak

:D to co je za blbost? to ste kde citali ze sa penis po orali zmensuje? :D no zmensuje, ked sa spravi :D
eee, milovnik, nenut ju. ten odpor ma mozno len preto, ze to este neskusala, alebo nejake zle skusenosti.. skus ju trosku pripit a vyprovokovat nech to skusi. bude povolnejsia :) a mozno sa jej to zapaci :)

poradca

Vážení väčšiu blbosť som už dlhšie nepočula.Len ťažko sa "penis" môže zmenšovať po orali . Zamyslite sa logicky......na to choďte potom sa bude zmešovať aj po normalnom sexe aj po anali atď.....Prepáč milovník ale zatial sme ti ani jedna neporadila.Ale hlbokých myšlienok je tu zato dosť

doktorka

Suhlasim so zachodkou naozaj bolo vedecky dokazane ze sa tym vtak zmensuje takze na tvojom mieste mily milovniku by som radsej len lizala a nepicovala

doktorka

Thaze to co ma byt ?? nutit ju aby robila oral nie je moc dobre ... ja oralicek zboznujem ... je to super ja sa najlepsie zrobim s jazykom