Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hnacka

Príspevok v téme: hnacka
eee

Kto by mi vedel poradit?
Posledne 2 dni mam taku zvlastnu hnacku. Idem jednoducho na zachod aj ked len na malu a hned mam hnacku teda len taka skoro voda zo mna ide ale cierno-zelena. Inak ani cely den neviem ze mi nieco je.Beriem asi 3 dni zelezo. Moze to byt z toho aj ked som pozula ze kto uziva zelezo, ma tvrdsiu stolicu. Minuly tyzden-aj den pred zacatim hnacky mi bolo tak tri dni zle na vracanie vzdy ked som prisla z prace. Mohlo by to aj s tymto dajako suvisiet?
Uzivam sice momentalne antibiotika na zapal mechura ale tie som uzivala aj predtym inokedy a nemala som vobec hnacku. Poradte prosim.

Igoori

Cawte. Mam tiez problem s roacutanom prehanama s zneho no neviem ci z neho ale mam taku zelenu stolicu cerno zelenu ale berem ho uz dlhsie a zacalo to az teraz je to mozne ze to zacne tak nesoro reagovat ??? hm?

berkyova

SKORO MESIAC DOZADU SOM ZJEDLA V RESTAURACII KARFIOL.CHUTIL DIVNE,AZ SYROVO,NO JA SOM HO PREDSA ZJEDLA.O PAR HODIN NA TO SOM DOSTALA VELKE HNACKY,VECER SOM ZVRACALA A MALA SOM ZAVAL HORUCAVY A ZIMNICU.NO RANO MI UZ BOLO LEPSIE,TAKZE SOM NEBOLA U LEKARA.DALSIE DNI ASI 12 DNI SOM POKRACOVALA S HNACKOU.KEDZE SOM NEDOKAZALA DRZAT DIETU,PRIPISOVALA SOM TO TOMU.NO SCHUDLA SOM ASI 3 KILA.HNACKA PRESTALA NO O 3 DNI BOLA SPAT NO BOLA TO UZ UPLNE ZELENA... STALO SA MI TO DNES RANO A MYSLIM ZE JE CAS VYHLADAT LEKARA.

July

Antibiotika narusaju revnu mikrofloru. A rovnako to moze byt aj neziadui priznak po zeleze. Nie je to nic vazne ak to budes konzultovat s lekarom. Niektory ludia tazko znasaju pripravky s obsahom Fe. Konzultuj to s lekarom.. podla druhu antibiotik ti poradi vhodne probiotikum na upravu flory v crevach.. pripadne potrebujes zmenit pripravok Fe. Hlavne vela tekutin.. nech sa hnackami nedehydratujes

čierna

Uživane železa farbí farbí stolicu na čierno, zároveň čiernu farbu može vytvárať aj natrávená krv- pri krvácaní z hornej časti tráviaceho traktu.

silvus

tá hnačka može byť vedľajší účinok brania antibiotík a čierna stolica určite preto, lebo berieš to železo...

RNG

pouzi dobry zdroj zeleza, ako napr Easy Irom(glycinat zeleza s vitaminmi b-6, b-12 a kyselinou listovou, bez nich sa netvoria cervene krvinky)
Siran zeleznaty(zelene krystaly, ferrum sulfas) su velmi malo absorbovatelna forma zeleza, pre niekoho vobec nie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hnacka - Fórum - ZDRAVIE.sk