NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

RNG

co sa tyka "strachu a paniky", nuz ked sa dozviem zo sprav, ze viacero dievcat zomrelo po stepeni proti hpv, to zrejme podla teba nie je dovod na ziadne obavy. Asi musis byt hinduista alebo moslim, ze sa nebojis o svoj zivot.

RNG

kekso, nevies mi nahodou vysvetlik, akym sposobom som zbohatol, ked na Slovensko som posielal tovar kupeny z vlastneho vrecka, platil za obchody a platy zamestnancov a doteraz som nedostal zo Slovenska ani korunu?
Bol by som velmi rad, keby si mi to vysvetlil, lebo mne to nejak nelezie do hlavy. Mozno ty mas inaksiu logiku....

kekso

okrem ineho, to negativno, co trci z mojich prispevkov je nic oproti strachu a panike, ktory sa tu snati tato tema vyvolat

jajka001_

co sa tyka toho afrodiziaka na riesenie problemu - viem o ktorom prispevku pises - tak si tiez myslim ze trochu vasne do vztahu by ten problem mohlo vyriesit. pretoze ako vztah plynie zacneme si coraz viac vsimat nedostatky toho druheho a riesit problemy ktore ani problemami nie su.
a že ponuka svoje produkty? vie o nich, resp. mysli si ze su dobre a kvalitne tak preco by ich neponukal

jajka001_

kekso ja som nikdy nemala pocit ze rng svoje produkty niekomu vnucuje naopak casto radi uplne nezistne. a ja som velmi rada ze sem prispieva aspon jeden clovek co ma skutocne prehlad a vie o com hovori.
co sa tyka tvojich prispevok zatial som ziadny pozitivny nezaznamenala.

kekso

ALICIA, ked sa pozries na prispevky z nadhladu, emocne nezainteresovane, zistis, ze kazdou tzv. radou od rng a damiana, je VZDY aj ponuka tovaru!!!..
..a nadovazok, nezabudnem na to, ked rng odporucal raz v jednej teme na vyriesenie problemu vo vztahu, podotykam emocneho, afrodiziakum zo svojho tovaroveho portfolia..takze, ak budes mat problem z partnerom, budes mat podozrenie, ze sa citovo vzdalujete, popripade, budes mat pocit, ze ta podvadza, daj na radu rng..
..tvoj problem sa nevyriesi,a rng bude o par korun bohatsi..

alicia

Neviem barbinka či je kosa damianov pätolízač, ale nie som hlúpa aby som nevšimla, že kde ja damian, tam je aj kosa. Pretože je toto fórum anonymné, ťažko sa dá hádať, kto je vlastne kto. Mňa osobne zaujíma téma o zdraví, aj keď s niektorými názormi súhlasiť nemusím. Nebudem však nikoho nazývať šarlatánom a mamonárom.

barbinka

alicia mám pocit, že ten tvoj posledný príspevok sa hodí aj prispievateľovi s nickom kosa. Ale to už nenapíšeš a to len preto, lebo je damianov pätolízač.