NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

Lizanka,nebudem na teba reagovat,vymyslas si a zbytocne mutis vodu..Viem,ze by si tu chcela rozprudit debatu na moje margo,ale ja velmi dobre viem,aky je moj styl komunikacie a tieto slova vo svojom slovniku zaradene nemam.Ani sa necudujem,ze to sem nevycapis,lebo som to nikdy nenapisala.. :)

radana

Garantujem ti,ze ich nenajdes.To nie je moj styl.Zrejme ty tento styl komunikacie pouzivas,ale to sa da este v tvojom veku pochopit..

lizanka

myslis si ze nemam inu robotu len ti vyhladavat prispevky ktorych je neurekom, snad nevies co sama pises? dnes mam uz dost hadania sa onicom, nemozem cely den kvasit pri PC

lizanka

to je prave to, ze ani osobne skusenosti nestacia pokial absentuju teoreticke znalosti, ktore sa ja teraz snazim, vsemozne nasavat nielen od Damiana a hlavne RNG, kto vie slusne po anglicky precita si aj sam, ako to robim aj ja pokial mam cas

radana

Niektore rady od RNG by som este brala,ved to som aj napisala v predchadzajucich prispevkoch,ale s Damianom sa absolutne nestotoznujem.A za to este nemusis Lizanka hodnotit a osocovat..Venuj sa teme a ked nemas skusenosti a vedomosti ako napr. s autizmom,myslim si,ze tvoje hodnotenie nie je korektne,lebo nakolko o tom nemas hlbsie znalosti,nevies,k comu sa vyjadrujes..

radana

Presne tak,rng,takze si myslim,ze ked sem lizanka supla hned takyto prispevok-Damianovi, ktory pokial si pamatam je zdravotny brat ci nieco take, preslo cez ruky kvantum ludi, kdezto Radana ma 1 autistickeho syna a zopar rozhovorov s mamickami a mysli si, ze zozrala vsetku mudrost sveta. ja sama mam miernu formu choroby Epidermolysis bullosa-Choroba motylich kridel, ale preto sa este netvarim ze som na nu odbornik. -tak musela ocakavat aj odozvu,pretoze namiesto diskutovania sa hned pustila do osocovania..