NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

lizanka

vies co radana, je pravda ze musim este dlhe roky drilovat kym nadobudnem vedmosti ake maju na tomto poli RNG a Damian, ak ich vobec vsetky nadobudnem. nema zmysel sa tu hadat, ale to, ze ludia beru rady od RNG a obcas od Damiana kym ty tu zabijas cas tlachanim o nicom so svojou tlupou hovori samo za seba

RNG

k
Keby damian nechcel pomoct, tak by sa iste nezdrzoval pisanim sem.
To iste plati na mna.
Obaja mame dostatok inej prace a zaujmov, a toto pisanie robime na ukor inych veci.
Ludia s tym nemusia suhlasit, ale urazky alebo ine poznamky, ktore nie su k veci by tu nemali byt.
Tolko ucty si kazdy, ktory sa snazi pomoct zasluzil.
Aj ked podla mnohych nazorov nemame pravdu, predsa len pravdu mozeme mat a treba to uvazit.
Hlavne z hladiska roznej literatury od odbornikov, lekarov, na ktorych sa odvolavame.
Fakty uvedene tu si totiz necicame z prsta ale z roznej odbornej literatury.
Celosvetovej, nie len lokalnej Slovenskej.

alicia

Je prirodzené, že človek ak ochorie, alebo mu ochorie niekto blízky, snaží sa o chorobe vedieť a zistiť čo najviac. Určite aj radana vie o autistických deťoch toho viacej, ako trebárs ja alebo niekto iný. Len treba diskutovať korektne, aj keď sa sa nám niekedy podaria nejaké tie úlety.

radana

Napis mi,v ktorm prispevku som damiana vyzyvala,aby napisal,ake zamestnanie ma..Ale to je nepodstatne.To co tu Damian daval neboli tvrdenia,iba dohady..

lizanka

a ty VIES? mas sice VRAJ 13 rokov skusenosti, a ake mas ty vzdelanie ktorym si sa tu ohanala a vyzyvala Damiana nech ho zverejni? Damian tu velakrat podlozil tvrdenia(nemusi to robit zakazdym, kedze sa stale bavime o tom istom) vyjadreniami a studiami ludi, ktori nosia pred menom titul (MU)Dr. co som si vsimla, este sa snad nestalo ze by si pripustila ze ma v niecom pravdu, vsetko hned popries-takze akym pravom popieras to, co pochadza od ludi so vzdelanim, ktore je otazne ci ty sama mas? ak mas, tak ok

radana

A co sa tyka nadavok,mohla by si uviest priklad.. Ked napisem pravdu,to nie je nadavka :)))) -tu je ten sileny smajlik