NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Taketo davky sa mozu pohybovad od 25000 do 100000 mg denne a viac, u autistov a epi je to menej, kedze nejde o zhubne procesy.

damian

Osobne pozname lekarov ktori liecili a vyliecili autizmus ako aj epilepsie vysokymi davkami vit C vnutrozilovo, napriklad.

damian

Den, nemam stranku v AJ. Je ich v AJ dost. Nasa kampan je pobockou The Campaign For Truth in Medicine campaignfortruth.com

Tato organizacia nie je len o jadierkach, aj ked B17 je hlavnym komponentom metabolickej liecby rakoviny. Kampan hovori o pravde v medicine vo vseobecnosti, aj ked sa najviac zdoraznuje pravda o rakovine.

mira

V tom je tá nezmyselnosť a cieľ bombastických reklám a poplašných správ v tv, že vydesia i ľudí, ktorí na tieto choroby netrpia.
Výrobcovia a predajci vakcín sa nabalia.

damian

Luba, velmi by si sa divila, keby si ma poznala osobne. Hlavne v tychto veciach, ako je autizmus a pod. sa pohybujem najviac.

luba

damian,ked som si prečítala tvoj príspevok neverila som vlastym očiam,že pomocou detoxikácie je možné vyliečiť atizmus-v tom prípade nemáš ani ponatia čo je autizmus.Keby to bolo také jednoduché už by sme žiadnych autistov nemali.