NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

mirka 23

DEen, tak to máš super lekárku.
Ja som minule skoro odpadla, keď vyliezlo z môjho otca, že sa dal očkovať proti chrípke, ja to všade na nete píšem, že nedávajte sa očkovať a doma som to zabudla. Na a najlepšie bolo, že hneď po očkovaní ochorel a to inak býva zdravý.

mira

Mirka, to je sila.
Nedávno povedali v hl. správach aj to, že bez mäsa sa človek nezaobíde.
Ja by som mala byť podľa nich už mŕtva.
Šírenie poplašných správ si platíme z našich daní.

damian

...nie virus chripky sa zmutoval, ale ti, co vyrabaju tie vakciny a aj zastrasujuce spravy, sa zmutovali.

otazka teda je, comu clovek svor podlahne, chripke, alebo naporu farmac. firiem a ich straseniu?

den

...ale ved to kazdy rok o tomto case a este tusim vo february hovoria to iste....+cakam, ze spomenu vtaciu este
Mne doktorka neodporuca ockovanie proti chripke,....asi vie preco.
A to som bola casto chora.

mirka 23

No a videli ste včera ten poplach v správach? V hlavných správach povedia, že sa blíži pandémia chrípky! A že bude taká chrípka, čo tu ešte nebola, že vírus sa nejak nebezpečne zmutoval, no a ešte k tomu upozornili koľko ľudí v minulosti zomrelo na Španielsku chrýpku + zábery a na konci povedali, že v lekárňach je ešte dosť vakcín. Sila, že?

RNG

nezabudnoime na 6 krat laureatku nobelovej ceny, dr Elenu Budwig, ktora ju nakoniec nikdy nedostala, lebo bojovala dlhe roky s onkologmi pretlacajuc panenske (neposkodene) oleje, specificky do dnes ucinnu zmes na rakovinu obsahujucu netucny tvaroh a lanovy olej.
Jej tvrdenie, ze chemicky alebo za tepla vytazene rastlinne oleje skodia telu je fakt dnes, akceptovany vacsinou lekarov, okrem onkologov.
Inac vyliecila svojim protokolom z rakoviny stovky pacientov a jej syn v jej praci pokracuje v ovela vacsej miere.

Inac Linus Pauling dostal 2 Nobelove ceny, nie len jednu.

damian

Otazka je, ci je Dr Pauling samanom, ked podaval ludom 70 000 mg vitaminu C (askorbat sodny) denne vnutrozilovo a vyliecil tym rakoviny a tazke inf ochorenia, ktore neboli liecitelne ATB.