NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

luba

RNG viem aky je rozdiel medzi liekmi a potravinovimi doplnkami,ktore okrem ineho ponukaš,užpred rokom sme sa o tom doadovali vtedy som ti napísala že si vševedko a lekárov môžu kľudne zrušiť. Nemôžem veľa písať ,počítač mám v oprave ana tomto starom notebuku je to o život.

luba

damian si velmi hr,myslim,že ked si prečítaš za niekoľko rokov čo si tu popísal,nebudeš veriť vlastnym očiam.Všetko,či už su to potraviny,lieky,liečivá ti môžu pomôcť ale iuškodiť.Aj obyčajny penicilin ťa môže vyliečiť ale aj zabiť.Mám dosť rokov na to aby som to mohla posúdiť.Už sa toľko nečerti.každy ma svoj názor aj svoju zodpovednosť.

alicia

radana, ale svet potrebuje aj rebelov. Vďaka rebelom sa menili dejiny v jednotlivých štátoch, aj celého ľudstva.
Nič v zlom, ok?
Inak všetka česť čo si dokázala so synom aj s inými deťmi.

damian

Preco som pouzis slovo "podvodnici"? Lebo z prieskumov mienky lekarov vyplinulo, ze vacsia cast z nich dobrre vie o nebezpeci a celej ekonomicko-politickej situacii vakcinologie a nic nerobia pre zmenu, ba naopak, verejnosri klamu.

Taktiez, a co je hrozivo smutne, je napriklad jasne z teorie onkologickeho vysetrenia PET, ze onkologia velmi dobre vie, ze glukoza je hlavnym palivom pre rakovinu (ved na tom sa PET zaklada!!!), a nevyvyjaju dostatocne usilie na to, aby pacientov vystrihali pred konzumovanim glukotvornych jedal. Co je najhorsie, este ich aj niektorych dennodenne nalievaju glukozov. A to je veru sila.

damian

Vazeni, budem sa uz neviemkolkykrat oopakovat, ale zhrniem niekolko faktov. Nech su ockovania akokolvek ucinne a nech maju akekolvek neziaduce ucinky, NIE SU, NEMOZU A ANI NIKDY NEBUDU TZV. PRIMARNOU A NAJUCINNEJSOU PREVENCIOU CHOROB. Kto tvrdi nieco podobne, tvrdi tak bud zamerne, alebo z nedbalosti, alebo je totalny ignorant. Takyto lekar (CITAJTE POZORNE, NEPISEM "LEKARI", ALE "LEKAR"!) nie je mudry lekar, sle podvodnik, ako je aj podvodnou vacsia cast ortodoxnej mediciny.

Ja "napadam" (avsak uz na to ani nemam cas) len trapne pripomienky voci mne. Ostatnych, ak napisu, ze si myslia, ze ockovanie nie je zle, nenapadam. Som si vedomy toho, ze stale vacsina zije v sladkej nevedosti.

Citajte teda prosim prispevky pozorne a uvaxene.

radana

Rng,pytal si sa ma,co som napriklad urobila pre svojich spoluobcanov-velmi dobre vies,ze mam autistickeho syna.Dost velkou mierou som sa pricinila k tomu,aby sa nase postihnute deti mohli vzdelavat,aby mali kontakt s ostatnymi ludmi,pretoze podla odbornikov mali sediet doma a vzdelavat by sa nemuseli.Len asi 3 roky dozadu konecne vlada schvalila,ze aj ZTP deti musia byt vzdelavane,ci uz individualne,alebo pedagog priamo navstevuje doma tazko chore leziace deti.Fakt iba malicko tychto deticiek ma vynimky,ze nemusia byt vzdelavane.Nasim detom bolo odopierane to,co bolo pri zdravych detoch normalne-pravo na vzdelanie.Tak sme sa dali dokopy 4 maminy nasich postihnutych deti a vybehali sme,aby sa vytvorili dve triedy pre nase postihnute deti v specialnej skole,aby sa ku specialnym pedagogom mohli priclenit asistenti,casom sa cela skola-mala budova preorientovala na postihnute deti,prerobili sa vchody na bezbarierove,takze viacej deti ma moznost sa vzdelavat,mat kontakt aj s inymi ludmi..V dnesnej dobe ma uz skola 17 deti,ktore mali problem najst skolu,ktora by ich s ich postihnutim prijala.Vytvorili sme obcianske zdruzenie,kde nahaname 2% z dani,aby sme skole co najviac pomohli..Pomoct sa da roznymi sposobmi.

radana

A este by som k prispevkom chcela dopisat tolko,ze akonahle sem ludia napisu ze su za ockovanie a napisu tu pozitiva,tak hned su urcitou malou skupinkou ludi hodnoteni,ako provokateri,ako ludia s nedostatkom argumentov..Prave preto som reagovala znova na Damiana,lebo po kladnom clanku o ockovani hned zacal primitivisticky urazat-prispevok zo dna 14.11. o .Zrejme nemal dost argumentov,ako si sa rng vyjadril o ludoch,co si dovolia napisat prispevok ZA.

radana

Rng,tak v prvom rade ta chcem ubezpecit,ze mi je uplne jedno,ci tu predavas nejake doplnky,alebo nie.Ked tym pomahas ludom,tak v tom kludne pokracuj dalej,aj ked som zaregistrovala,ze s tym asi koncis..Neobvinuj ma z niecoho,co som nenapisala,ze na tom zarabas.Mas tu na rozdiel od Damiana reklamu predplatenu,takze proti tvojmu zasielkovemu obchodu absolutne nic nemam..Pomahas tym ludom.Na to som nikdy nehovorila ani slovo a ani nebudem.Moje reakcie sa tykali Damiana,nakolko tu napadal lekarov,aki su na hlavu padnuti,len preto,ze zase zaregistroval dalsi clanok o pozitivach ockovania ohladne HPV.A ja som si ho dovolila prekopirovat a dat do tejto temy,aby sa vlastne aj vedelo,ze aky clanok to zase napada..A dalej tam bola rec o tom,ze ci svoje prispevky Damian sem dava zo zistnych dovodov,alebo nezistnych.Tak som tam napisala,ze v niektorej teme ponukal urcite vyrobky na predaj.A co je na tom?Ved je to pravda.Co sa tyka ockovania,tiez som sem nahadzala takych faktov ako Damian az az.Pre mna je Damian clovek,ktoreho velmi dobre vystihla vo svojom prispevku kekula 14.11. o 12:35hod.-ze je prchky a vybusny a je to typ cloveka, ktorý musi vzdy za nieco a proti niecomu bojovat, rebelovat.Tolko na vysvetlenie..

RNG

Sorry, ze som sa dal takto vyprovokovat, ale som si precital zopar radaninych utokov spred niekolkych dni a toto bola suhrnna oneskorena reakcia