NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

RNG

Jedna z metod, ako znevazit ine informacie-neziaduce pre farmaciu a medicky priemysel je ich opluta zautocit na autorov.Samozrejme pre nedostatok dokazov postaci aj osobny utok.
Druha metoda je pochovat tie informacie hlboko prazdnymi diskusiami.
Obe metody sa tu na fore cely cas praktizuju, zrejme celkom uspesne pre velku vacsinu ludi. Inac by asi toto forum uz davno neexistovalo.
Takze zdanie slobody sirenia informacii zostava, ale jej ucinok je silne obmedzeny.

........

je zaujimavé bobika 1 že si hned nadviazala debatu ako niekto kto v tejto teme je už dlhší čas a diskutuje o dušu.

radana

A okrem toho ja nie som vo veku Damiana..Za to,ze bobika ma podobny nazor na Damiana to musim byt ja?Neskryvam sa za ine nicky,nemam preco..

bobika 1

ja komplexy z veľkých pipkov, ja nebudem mať ani z veľkých prs ...vidíš damian ako si pekne píšeme...mimochodom som pani ale v tvojom veku...