NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

pozorovatel

Radana mas pravo na svoj nazor ale rovnako aj Damian. Ak Ti jeho prispevky vadia,jednoducho ich necitaj. Cudujem sa,ze Ta to este stale bavi. Robis zasluznu cinnost, viem co je starat sa
o mentalne postihnutych. Potrebujes energiu na pomoc svojmu synovi. Tak nou nemrhaj a rob radsej co to Ta naplna. Samozrejme ak necerpas energiu z toho,ze sa tu zbytocne skriepis a v kazdej teme napadas nielen Damiana,Kosu ale aj ostatnych prispievatelov,ktori sa ho zastanu.

kosa

luba,
preco si napisala taky prispevok kotry poukazuje akoby ja som bola za to aby sa postihnute deti zabijali?

nikde som nic taketo nepisala, a zdoraznujem este raz ze v dnesnej dobe su moznosti aby sa rodili ZDRAVE DETI.

nespin tu zbytocne. neoplati sa .

kosa

luba,

trosku autocenzury a usudku by ti vobec ale vobec neuskodilo.

NEPRAJEM aby sa rodili postihnute deti.
v dnesnej dobe su moznosti tomu predchadzat.

okrem toho co si napisala si zabudlana tu NAJDOLEZITEJSIU vec:
co sa stane ked rodicia dietata zomru?....( ina vec je ked dieta v dosledku neschopnosti lekarov sa postihne)

porozmyslaj, a v ramci SLOBODY SLOVA mozes prispiet rozumnym prispevkom.

luba

kosa,väčšiu hlúposť som už dávno nepočula aby sa niekto tešil z toho,že sa mu narodilo postihnuté dieťa.Ja tiež nesúhlasím stým,ked už pred narodením vedia že bude ťažko postihnuté a predsa si ho nechajú.Nie vždy si vedia predstaviť,čo to obnáša,že je to nápor na psychyku,24hodinová starostlivosť a v nemalej mire aj finančná záťaž,ale ked je už diťa na svete snád nemyslíš že ho treba usmrtiť,treba mu poskytnúť oveťa viac ako zdravému diťaťu

kosa

radana,
nepochybne.
na druhej strane ale si uvedom ze Ameriku objavili pred 500 rokmi, a koleso vynasli pred viac ako 3000 rokmi.
Nemozme stat na jednom mieste ako to po nas za poslednych 50 rokoch chceli.

kikuus

Uplne verim DAMIANOVI.Ved sa zobudte?Z coo su tie vakciny?Z neskodnych byliniek urobene?Ja sa nedavam ockovat.Dceru som dala zakockovat min.rok proti chripke,syna nie.Dccera mala chripku ,syn nie.Ale to je len priklad

radana

Kosa,prajem pekny zvysok vecera.. K tomu nazoru-16 rocne dieta mat dobry nazor moze,ale urcite nie kazde.Lizanka si lubi domyslat a vsuva do ust slova,ktore z nich nevysli.Clovek sa uci rokmi a tiez skusenostami,takze ja aj Lizanku beriem ako 16 rocne dieta..Este raz,pekny zvysok vecera..