Zahlienenie, sťažené dýchanie

Príspevok v téme: Zahlienenie, sťažené dýchanie
ada 2

Moje problémy spočívajú v sťaženom dýchaní, niekedy je to až nemožnosť nadýchnutia sa z hlboka. Často sa mi stáva, že sa v noci zobudím, na to, že mi chýba kyslík, potom sa už samozrejme aj bojím zaspať. Na prieduškách momentálne to trvá už asi 4 týžde cítim zahlienenie, stále musím, resp. ak dlhšie nehovorím, musím si najprv odkašlať. Mám upchatý nos, ale nic moc z neho teda nevyfúkam. Stáva sa mi, že mám v hrdle pocit hrče, mám problém vtedy prehltnúť aj jedlo. Asi pred 10-12 rokmi som bola na alergo vyšetrení, vtedy mi zistili, že mám alergiu na prach a roztoče, dostala som nejaké lieky, ale tie moje problémy s dýchaním vôbec nevyriešili, tak som ich po čase prestala brať, a prestala som aj navštevovať alergo ambulanciu, vzľadom k tomu, že som mala pocit, že ma majú za nejakú simulantku, keďže mi dali dýchať do už neviem ako sa ten prístroj volal, a ja som vôbec nemohla z hlboka nadýchnuť, tak mi lekárka povedala, že to nie je možné, to by som musela byť veľmi ťažká astmatička. Tak po tomto som to teda vzdala. Ale moje problémy však pretrvavaju naďalej a sú dni keď je to dosť zlé a fakt sa mi veľmi ťažko dýcha. No tak, neviem, čo sa s tým da robiť, je to fakt tá alergia?

RNG

na vzdusne alergie treba brat
Quercitin, 2x500 mg
Bromelain 2x600 gdu
dumbier, 1 gram cerstveho korena
curcumin(turmeric) podobny dumbieru, 2x1 gram
Vitamin C, 3 gramy +

RNG

na odhlienovanie je hlavne NAC(na slovensku acc, N-acetyl cystein, 2x600 mg) a samozrejme oreganovy olej 3x300 mg(50% v 150 mg tobolkach sa lahko hlta, brat len s jedlom!!, korenina)
Oreganovy olej je nielen odhlienovac ale aj silny antimikrobialny prostriedok.
Zahlienovanie sa zvysuje mliecnymi vyrobkami, tak sa im na cas vyhni, kym sa ti to nezlepsi.

radana

ada2,mala by si zajst na plucne.Aj ja som alergicka na prach a roztoce.Dovtedy som cakala,az mam astmu a okrem liekov proti alergii musim kazdy den inhalovat a v pripade potreby pouzit pohotovostny sprey.Predtym som mala tie iste priznaky,co opisujes..

evelina

ada, dostať ho v Tescu pri zelenine. Tam ho majú stale.
je taky stiplavejší, ale trochu si odhryznem, požujem. a po asi hodinke znovu.takto chodim s nim vsade. zatial uz 3den.
a ked máš zapchy, tak to má velký vplyv na dychacie cesty.
takto vyzera zazvor
www.byliny.sk

na nete najdeš o nom viac.

mira

Hlieny nesú do tela hlienotvorné potraviny. To sú hlavne mlieko a mliečne výrobky, biela múka, cukor a ovocie, tučné živočíšne výrobky.
Prečistenie tela trvá nejakú dobu a niekedy je spojené s elimináciami dosť nepríjemnými - vykašlávanie, odtekanie z nosa, výtoky, vyrážky.
Telo sa prečistí potravinami, ktoré obsahujú dostatok vlákniny - hlavne zelenina, celé obilné zrná, strukoviny, semienka.
Odmenou nám je nielen zdravie, ale i pocit ľahkosti a čisté jasné myslenie, dobrá pamäť. To za to stojí.

evelina

podla čínskej medicíny priedušky a pluca suvisia s funkciou čriev. možno tam máš nejaký problém. ja teraz žujem čerstvý zázvor. Vyskúšaj ho aj ty. Uvolni s dychanie. ma dezinfekčné účinky.drž sa.