Seroxat

Príspevok v téme: Seroxat
laila

Ahojte!Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s tymito antidepresivami.Ci vam pomohli,za aku dobu,ci ste po nich priberali,ci ste mali nejake neziaduce ucinky.Uzivam ich uz cez tyzden,zatial necitim ziadnu zmenu(mozno skor k horsiemu),mavam velmi cudne chaoticke sny a bolesti hlavy-moze to byt z nich?Velmi pekne dakujem za odpovede

vitamin

Seroxat beriem cca 5 rokov na OCD. Je to najlepsie AD ake som bral. Zo zaciatku som uzival denne 15mg, zhruba po pol roku 10mg a tuto davku beriem doteraz. Nezaiduce ucinky su asi velmi individualne, ja som ho znasal vyborne. Mal som vsak divne (fyzicke) pocity, ked z nejakeho dovodu som ho vysadil na dlhsie ako 3 dni (zla koordinacia pohybov, stavy velmi podobne zavratom).

anonym

Ja som brala Seroxat 2 roky. Na začiatku to trvá dlhšie, kým sa prejavia jeho účinky.Mne zabral už po 2 týždnoch a nedám nan dopustit.Velmi mi pomohol. Momentálne som už 2.rok bez Seroxatu.Ale mám kamošku,ktorej vobec nerobil dobre, ani jej nezaberal.Takže by bolo najlepšie sa poradit s lekárkou.Ja som nepocitovala žiadne vedlajšie účinky.

laila

Dakujem vsetkym za odpovede!Ja ho berem koli silnym depresiam+anorexiu.Minuly tyzden mi zvysila doktorka davku z pol tabletky na jeden a pol.A mam dost neziaducich ucinkov,ale dufam,ze prejdu.Cela sa trasiem,drkocem a zatinam zuby,vidim rozmazane,sucho v ustach,pocity na zvracanie.Neprijemne,ale ak mi to pomoze,prekonam to!

alfa

kocky, bohuzial tieto lieky potrebuju svoj cas-cca mesiac az 6 tyzdnov, kym zacnu naplno fungovat. musis to vydrzat a potom ten rozdiel rozhodne zbadas a stoji to za tu trpezlivost!

denda

ozaj, nepribrala som z toho ani ň.
A tie blbé sny - aj tým som prešla. len si povedz: bude lepšie, bol to len hlúpy sen, a zas je nový deň...

denda

Laila, ja som brala seropram, pomohol mi asi o dva týždne, pamätám si, že som o pár dné po prvých tabletách volala doktorke, že mi je stále zle. kázala mi vydržať a pomohlo to. Vydrž, dievča, nejde to hneď, ale bude lepšie, uvidíš!

silvia

ja tiež beriem seroxat, začala som len pred 3 dňami, mám panickú poruchu a spolieham sa naň. dúfam, že zaberie, inak popri ňom beriem aj frontin na ukľudnenie, seroxat 20mg beriem ráno 1/2 tb. zlé sny nemám, ale čakám, kedy sa mi polepší. držme si palce, ty ho berieš kôli akým problémom ak to nie je tajné?

evik

z tych liekov, co na mne skusali predtym, som fakt bola vygumovana, ale pri seroxate nie. ale je pravda, ze si to musis sama skusit, ci je lepsie rano, alebo vecer. mne to vecer nevyhovovalo-zle sny, budenie sa...tak som skusila rano a bolo o.k. samozrejme vsetky taketo lieky sa musia vysadzovat postupne-to je ale vec psychiatra. ja som brala pol roka iba pol tbl. a potom nic. odklopem, som v pohode. takze ti drzim palce!

laila

A ked ho zacnem brat rano nebudem cez den nejaka oblbnuta alebo nieco take??
Ja sa velmi spolieham nato,kedy uz konecne zaberie.A lahko ste ho vysadili alebo ho beriete doteraz?
Dakujem za odpovede