dlhe a zvlastne krvacanie

Príspevok v téme: dlhe a zvlastne krvacanie
j

Ahojte. Chcela by som Vas poprosit o radu. 13.10 som dostala menstruaciu... bola uplne normalna akurat bezbolestna, co sa mi nikdy pred tym nestalo. Menzes trval normalne 7 dni z toho posledne dva to bolo skor take spinenie... klasicky hnedasty hlien na konci ... a take to pretrva. V pondelok som bola u lekarky ta ma pozrela ultrazvukom a konstatovala ze to nie je spinenie ale krvacanie... Neuzavrela to zatial nijako.. Mam pockat. Ked som v klude tak je to taka kvapka toho hlienu a ked mam aktivitu tak je toho nejako moc.. Bolesti nemam zadne. Akurat ked si to zacnem vsimat tak len slabulinky tlak v podbrusku.Ale dokedy mam s tym cakat?Je to cele divne a uz zacinam mat strach

janka

Tak ti držím palce, aby to dobre dopadlo. Ani ja som nemala bolesti (buď rada, ono to potom nie je až také zlé). Pa, pa...

j

No uvidime. Ale zajtra tam zavolam aspon, ako som na tom a uvidim co mi povie... Chcela mi hned predpisat nejake hormonalne lieky ale to sa mi nepacilo tak hned. No aj priatel je z toho velmi vyplaseny. Mne je len zvlastne ze je to uplne bez bolesti a ze to pri aktivite zosilnie

janka

Ja som to mala 3 týždne, nemusíš sa báť, ono možno si mala slabý zápal a telo sa nevie dostať do normálu. Ak nemôžeš injekcie, tak ti potom možno dá nejaké lieky, skús sa aj zdravo stravovať a môžeš si k tomu pridať aj probiotiká veď tie ti neublížia sú len na podporu. Ono to podľa mňa ešte asi 1 - 2 týždne potrvá pokým sa z toho dostaneš.

j

No ja to mam len take ako vytok len pri tej namahe trosku silnejsie. Ale mne injekcie davat nechce, kvoli mojej alergii na zatial nezistene pomocne latky v liecivach.. Ale proste zo mna nieco tecie uz od 13.10 a dost ma to desi

janka

Ak to nie je silné a nemáš veľké bolesti, tak počkaj 5-6 dní a choď naspäť na gyndu.....to by som asi spravila ja. Tiež som raz mala taký problém, asi keď som mala 16. Pán doktor mi šupol 2 injekcie a bolo.