Vysoka skola v Blave a laska v Nitre...

Príspevok v téme: Vysoka skola v Blave a laska v Nitre...
vysokaskola

Ahojte.Takze moj problem spociva v tom ze...vlastne,mozno to mnohi ani nebudu povazovat za problem,ale mna to dost trapi.Mam priatela,uz dost dlho priblizne 9 mesiacov,lubime sa a vsetko je v poriadku.Sme spolu stastni.Obaja byvame v Nitre.No je tu jeden problem.On sa rozhodol pre studium na vyske v Blave.Je na intraku a domov(do Nitry)za mnou chodieva piatky,soboty,nedele.Ja...nie som nadsena,ze je v Bratislave,ale respektujem to.Je to jeho zivot.Ale mne uz zacina pomaly vadit to,ze sa vidime tak malinko.Cez tyzden si piseme akurat tak cez icq a pokec a je to o nicom.On vyjadruje svoju tuzbu za mnou miernym odpisovanim,urazanim...mna to ubija.Ale nie je to tak vzdy.Ja viem,ze toho ma vela,ma sa ucit a tak.On to ako problem neberie,ale ja mavam coraz castejsie blbe nalady kvoli tomu,ze sme malo spolu.Obaja vsak chceme,aby nas vztah dalej pokracoval.Lubime sa,viem ze ma velmi lubi,ked sme spolu,je uzasny,proste v jeho ociach vidim,ako ma lubi.Ale akonahle si piseme na nete,je iny.Dost ma to trapi,vcera mi to vsetko prislo tak luto,ze som cely vecer revala zatvorena v izbe.Neviem co mam robit.Co by ste robili v mojej situacii?Blbe poznamky si nechajte pre seba a za normalne odpovede a rady dakujem.Dufam,ze mi pomozete,alebo aspon tu najdem niekoho podobneho,kto preziva to,co prezivam ja...

ewitka

ja ta chapem, ja som s mojim tiez malo,ale nic ine ako sa stym zmierit nezostava. Vy ste spolu este kratko, my sme spolu 3 roky, ja som mu ani taka vzacna neni a byva on mimo mojho mesta- inak som z tadial z kadial ty :-) No a ked nie som s nim tak som sama, kamsoky ani nemam, vsetky su v zahranici alebo mimo, takze samota vitaj. no ale co uz musela som si zvyknut

vysokaskola

for4:ja si myslim,ze aj ked baba chalanovi plne doveruje,obcas sa tam moze vyskytnut iskricka podozrievavosti.ja zatial tomu mojmu verim,myslim si,ze za tych 8mesiacov sme boli stastni a osobne si myslim,ze ak ma naozaj lubi a mysli to so mnou vazne,nemam sa preco obavat vymenou za nejaku inu.ak by to aj urobil,hm...nebol to ten pravy,po dlhsom case to preboli a snad sa podari zabudnut.lahko mi je to teraz takto pisat,ked pride takato situacia,clovek sa citi hrozne a nevie co ma robit.dufam,ze u nas nenastane a ze ja si na to zvyknem :-)

vysokaskola

ewitka:ja viem,budem si musiet zvyknut...ale ide to tazko,on chcel aj prestupit do Nitry,pretoze asi tri tyzdne bol v nemocnici,a teraz to ledva dohana.Ale ako sa mi zda,kazdu chvilku chce nieco ine,raz trvdi,ze 100%prestupi,potom zas nie.Takze iskricka nadeje vyhorela:)Ale jednoducho nemozem mu do toho zasahovat,to by som si nedovolila,pretoze som jeho dievca a keby kvoli mne prestupil do NR,a rozisli by sme sa,vycitala by som si to aj sama.Ale to je hlupost,neviem,asi som sa chcela postazovat a vypisat,viem,ze mi s tym nikto nepomoze:-)ale obcas sa cloveku aspon trochu ulavi...

vysokaskola

machulka006-ahoj,to som rada,ze niekto ma podobny problem ako ja.moj problem je v tom,ze mne by tie vikendy stacili,sme si vzacnejsi.ale jednoducho musim vediet,co robi aj cez tyzden.to jednoducho nejde bez toho,aby sme cez tyzden nejakym sposobom nekomunikovali.my sa nastastie nehadame,(klop,klop)ale aj tak,tento problem ma trapi uz dost dlho a neviem sa s tym stale zmierit.:-(

for4

a nebojis sa skor toho, ze by si tam mohol najst inu? Starsiu, mozno rozumnejsiu..vies, len tak v podvedomi a preto si aj nervozna z toho, ze nie ste spolu.

ewitka

moja ja som s mojou polovickou vyse 3 rokov a som s nim asi tolko ako ty s tym tvojima to som este stastna ak spolu mozme travit vikend, lebo ak som s nim v praci, tak sa treba venovat praci a nie jeden druhemu. No budes si musiet zvyj´knut, teraz je prec len par tyzdnov,, neboj casom si na to zvyknes. A zase bude v BA len 13 tyzdnov, 6 uz je za vami, takze o chvilu ho mas doma. Neboj a nebombarduj ho tym, ze ste malo spolu, lebo to moze negativne posobit aj na jeho vysledky v skole.

vysokaskola

for4:hej,asi mas pravdu,ktovie ako by som to ja brala.len ked ono je to take tazke.neviem,mozno som este dieta(17)a preto mi je to tak luto.Ale jednoducho inak si nepomozem.Uzivat si vikendy uzivame.To je samozrejme,vzacnejsi sme si o dost.Ale jedno nepochopim...cele leto chodil do Blavy do prace(brigada)bol tam od pondelka do stvrtku,bolo to v podstate nieco podobne,ale jednoducho teraz mam iny pocit z toho.To kvoli tej vyske.Ja ho chapem,ze ma toho vela,ale asi si len potrebujem zvyknut,diky za radu:)

machulka006

ahoj ...
Čo dodať...
Ja mám priateľa tiež na VŠ v Blave a to bývam len 25 km od BA a sme z toho istého mesta a tiež riešime problémy...napr. tiež také že s amálo vidíme...
A to hovorím...sme z jedného mesta...
Cez týždeň sme spolu max. dve hodiny dokopy a vpiatok sa zásadne vždy pohádame...tiež mi to lezie na nervy...Takže poradiť ti neviem, ale píšem, aby si vedela že ťa chápem a držím palce

for4

skus si vas predstavit v opacnej situacii, ty v Blave, v novej skole, s novymi spoluziakmi, s novym prostredim, novym byvanim, novym mestom atd...a jeho doma, teda v NR ako by ti dennodenne vypisoval a ty by si mala kopec inych starosti...Ja viem, ze ti chyba, ale teraz ma plno inych povinnosti, tak ho skus chapat, podporovat ho a uzivat si tie spolocne vikendy, aspon si budete vzacnejsi