zase len hystericka zena?

adrianita

No chlapy sú zvláštny... a tak rozdielny od nás. chlapy majú iné zmýšlanie.. je to hruuuza ... ved aj môj priateľ je taký(teda okrem toho sexu lebo ten je v pohode normál) ale proste ma niekedy mrzí že mi nepovie že si krásna alebo minule ked sme išli na oslavu som sa pekne upravila a namalovala a čakala som že mi povie dnes vyzeráš očarujúco alebo pekné vlasy alebo hocičo ale nič tak som mu to povedala a on že však aj inokedy vyzerám pekne že načo mi to má hovoriť no nechápem to...niektorý muži proste nevedia že žena potrebuje raz za čas niečo takéto počuť ale čo už. ale ak je raz chlap taký... nikto ho nezmení treba sa s tým len zmieriť :)

anonym girl

ja mam na krkach to iste... tiez sex raz za tyzden ani to hadam nie .. mile slovo pre mna nema to len tiez ked je vynimocna situacia..no a tak no

demesy

kkq
nikto nepovedal ze na vine su chlapi. ha som zalozila tuto temu, aby som zistila ci som na vine ja alebo su aj ine pripady, kde sa zeny citia ako ja a mozno by mi aj mohli poradit co mam robit.
na vine su furt dvaja, ale netajim sa tym ze vzdy ma niekto vacsinu vinu. hysterka je to spravne slovo, ale podla mna pre zenu, ktora svojmu chlapovi zavola 100krat do dna a ziarli a .... kpec inych veci.
myslim ze ja, ktora chcem iba trosku viac naklonnosti od chlapa nie som niekde myslienkami a predstavami v nebi. co pocuvam ine vztahy, chlapi obrazne svoje priatelky nosia na rukach, a ten moj mi nemoze venov at jeden vikend v mesiaci kvoli tomu ze sportuje. takze tiez trosku porozmyslajte aj vy nad sebou, lebo vec si vypocujete, ale nerozmyslate nad tym ze mozno by sa dala najst nejaka spolocna cesta aby bolo vsetko okej aj pre nu, aj pre neho.

kkq

je tu pekný diskusný krúžok dievčat, ale baby, je isté, že je chyba v ňom?
lebo keď tak čítam, no to čo píšete, to akoby som počul tu moju, upútala ma téma s názvom hysterka, lebo takú som tu pred nedávnom založil. Kvôli tomu, lebo tá moja sa stále sťažuje na to čo Vy tu píšete, stále niečo zabúdam, alebo som mal urobiť niečo bez toho, aby mi to povedala, že ju nemám rád, a že som s ňou len kvôli sexu (na ktorý ma mimochodom dosť malú chuť, ale zvykol som si, no len potom, keď sa hádame, je ho ešte menej) a to všetko vôbec ale vôbec nie je pravda. Ja Vám nechcem povedať, že ste na vine Vy, ale netvrdím, že su na vine aj Vaši partneri. Rozmýšľali ste nad tým, že my sme trošku rozdielny od Vás, niektoré veci nás ani nenapadnú a niekedy sa čudujeme, odkiaľ pre boha máte takéto a takéto názory či nápady. Neviem či je to aj u Vás tak, ale u nás je to tak, že všetky jej kamošky majú tak úžasných frajerov, no len jej sa ušiel ten najhorší...?Aj Vy si to myslíte?Je to naozaj tak, alebo poznáte len tú peknú kulisu kamarátkinho vzťahu? To len tak na okraj aj trošku z nášho pohľadu. Som zvedavý ako sa táto téma vyvynie.

demesy

a ten moj zase povedal ze som prva ale spolu so sportom. ze tomu sa venuje od mala a ze mu nemozem branit... ale ja mu ani nebranim,povedala by som ze mam az velku toleranciu v tomto... ze o par rokov skonci a potom sa uz sportu venovat nebude. len si asi neuvedomuje to, ze ak skonci sport o par rokov, mozno uz nebude mat mna a nebude sa venovat ani sportu, ani mne.

liana

toto mám za sebou.obetovala som sa ako len mohla ale všetko bolo málo, nikdy som nebola v jeho živote na prvom mieste, bola som ochotná sa vzdať vecí ktoré ma bavili...koníčky a tak...sex som si vynucovala...vzťah som nakoniec ukončila...

desire

no a najlepsie ked vsetko co urobis je zle, ked urobis jendu vec, je zle, ked to urobis ako yb si pan zelal, aj tak je to zle. Normalne uz som mu vravela nech si rozmysli co chce. A pritom sa o neho staram, aby bol spokojny. Je pravda ze ho milujema obcas mam pocit, ze z jeho strany to tak nie je, som v depkach, potom zase pride super obdobie a ja si vravim, ze ako mozem rozmyslat nad kravinami a ani sa nenazdama zase som v depkach a stale takto dokola. Najhorsie je ze ja hlupa sa bojim, ze ho statim. To skor co on yb sa mal bat. Ale od neho city najavo dostat, to je nemozne

desire

baby nechodite s tym mojim? Sex raz za tyzden a ziadne mile slovo, a tiez vravi, ze nie ej ten typ. ach jaj:-( som z toho po 3 rokoch na psychiatriu

demesy

hej.... v tomto smere je to v pohode, a vies ze vacsinou len ja zacinam...ale suhlasi s tym.. niekedy mam pocit ze je to len o sexe....=(