Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co si o tom myslite?

Príspevok v téme: co si o tom myslite?
mufina

uz asi dva roky ma trapi zaspavanie..ale nie v tom zmysle, ze sa mi neda zaspat, ale mam akoby nejake mory..najprv to prebiehalo tak, ze vo faze zaspavania, ked mozog este trochu bdel,tak ma vzdy zacalo nieco dusit, matat..a ja nie a nie sa zobudit, snazila som sa to odohnat, ale telo neposluchalo..pritom som pocula, co sa kolo mna deje (napr.bolo pustene radio alebo tak..)a teraz v poslednom case ked zaspavam, sa citim ako v nejakom horore, proste stale ma cosi dusi,chce ma zabit.. akoby okolo mna boli nejake zvlastne sily a ja len vrieskam a branim sa, no vazne ako z hororu..vcera som sa asi 10krat zobudila na taketo horory z toho polospanku, az kym som konecne od vycerpania nezapala.. vzdy to pride v tej faze zaspavania..myslite, ze je to podvedomie, alebo su okolo mna nejake zle sily? ako to mozem odstranit? dakujem

[zruseny12]

mufina...pozri sa na temu...OKULTIZMUS-ZLE SILY...alebo tak nejak sa to vola...tam pisu nejake veci, a aj ti tam poradi jeden clovek...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co si o tom myslite? - Fórum - ZDRAVIE.sk