Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

citim sa divne..

Príspevok v téme: citim sa divne..
.nika.

ach.. poslednou dobou sa citim tak zvlastne.. mam uz 18.. ale je toho na mna akosi vela.. aj skole, same pisomky, skusania, aj doma, musim to tu vsetko obcas riadit, pomahat s roznymi vybavovackami, ktore su.. ale aj v inych veciach.. dost ma trapi to, ze som tieto posledne tyzdne byvala do 2 rana hore, aby som sa na vsetko 100% pripravila, aby som vsetko stihla, aby som urobila vsetko co bolo treba.. a ja som to cele pokazila.. vsetko co som mohla som cele "zvrzala".. uplne som zo seba sklamana, kolko usilia som na to vynalozila.. ako jedina, ostatni na to kaslali a vsetko zvladli lepsie.. toto ma velmi trapi.. uplne som vystavena.. necitim taku pohodu v dusi.. akosi ma teraz nic nenaplna.. stale mam v hlave len povinnosti, ktorych bude nasledujuci mesiac pozehnane.. ale aj moje zdravie.. je nejake ine.. obcas ma picha srdce, uplne sa mi rozbucha.. v noci sa mi nedari az tak dobre zaspat.. trapia ma veci, ktore som pokazila.. minule sa mi stala taka neprijemnost.. ze som akosi prestala vidiet, vsetko sa mi zahmlievalo.. strasny tlak v ocich a nasledna bolest hlavy.. bolo to neprijemne a bojim sa, ze sa mi to stane opat.. nikdy som nieco podobne nezazivala.. neviem preco mam take obdobie.. podla mna to vsetko prameni z toho, ako som samu seba sklama.. akosi sa s tym nemozem vyrovnt, hlavne pri mojej povahe, robit veci najlepsie, byt vzdy uspesnou.. ach.. pomohla by mi nejaka celkova regeneracia, ale niekde uplne mimo.. mimo ludi, stresov, problemov, ale to si nemozem dovolit.. hlavne nie tento nasledujuci mesiac a mesiac je dlha doba, neviem ako to mam zvladnut.. co mam robit? ako sa s tym vyrovnat? fakt mam chut odist niekam daleko, niekde kde je pokoj a oddychovat.. ani tieto dva dni si to nemozem dovolit.. fakt mam divne obdobie.. citim sa zle.. aj fyzicky, aj dusevne.. hnevam sa sama na seba.. a trapi ma aj moje zdravie.. ci je vsetko ok, ked sa mi stavaju obcas take neprijemosti.. ach.. neporadili by ste mi, prosim?

[zruseny12]

...mozno,to bude s toho stressu,co opisujes...kup si v lekarni B-komplex forte a jec vela potravin, ktore B-vit.obsahuju a menej mysli na to,co ta caka,aj tak ta to neminie,ako pises,tak sa dopredu nestressuj...a poriadne sa aj vyspi...to je dolezite...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

citim sa divne.. - Fórum - ZDRAVIE.sk