SOM FRIGIDNÁ ?

Príspevok v téme: SOM FRIGIDNÁ ?
lulubica

Dobrý deň!
Dlho som váhala či sem napíšem,pretože viem,že sa nájdu ľudia,ktorým bude táto téma teda môj problém pripadať smiešny až zábavný....no nakoniec - zo zúfalstva som sa rozhodla sa vám zdôveriť a poprosiť vás o radu.
Mám priateľ a sme spolu už 3roky.Zo začiatku bolo všetko si myslím v poriadku aj keď som si tým istá není.Veľmi si rozumieme a veľmi sa ľúbime.Vôbec sa nehádame a mám v ňom veľkú oporu a pomoc.Pocit bezpečia a dôvery nemusím ani spomínať.Jeden problé čo máme pramení vo mne:
nemám potrebu sa milovať!Zo začiatku našeho vzťahu som to sem tam pocítila ,ale teraz mám z toho až odpor!Môj vzťah pred týmto na tomto probléme stroskotal!On si našiel inú aj keď sme sa veľmi ľúbili.Súčastná partner je veľmi trpezlivý,ale vidím že ho to veľmi trápi a nechcem ho stratiť!!!!Naposledy sme sa milovali v júly a od vtedy nič!Som z toho zúfala a hrozne sa trápim.Neviem popísať presný dôvod mojej nechuti,proste ja nemám vôbec v sebe tú potrebu,vôbec mi to k životu nechýba.Bojím sa a viem ,že to není normálne.Prosím vás poradte mi čo mám robiť?!Ak k lekárovi tak čo mu povedať,veď ja sama neviem čo a ako to vysvetliť,a je mi to hrozne trapné.Aj to tu vôbec písať.Vopred vám však ďakujem za rady a typy ,a prepáčte za dlhý príspevok.

lulubica

Ďakujem vám za rady a podporu!
Neviem však či to zvládnem?!
nechut,nepotreba sú vo mne silnejšie!
ale pokúsim sa !
ďakujem!

stenmark

Ahoj Lulubica,
Ja som mal rovnaky problem s priatelkou a popisovala to presne tak isto ako ty. Skusali sme vela veci a nakoniec pomohlo to, ze musi mat velmi dlhu predohro, proste jej dlho trva kym sa vzrusi a ma chut na samotny sex, niekedy sa mazlime tak dlho, ze chut prejde aj mna, ale to zas nevadi... Tak skuste to....

marisssa

a ked sa to nebude dat nejako uz vydrzat, tak chod ku psychologovi, alebo sexuologovi..ja osobne som tam este nikdy nebola, no ked si sama nevies dat rady, za skusky nic nedas.mozno ti pomoze...

marisssa

lulubica--- tak sa skus nejako prekonat..musis byt silna a obetovat sa niekedy pre toho, co ta miluje a ty jeho..

lulubica

marisssa ďakujem za príspevok,ale vieš ja sa nedokážem zmôcť na nič čo sa týka milovania,už som z toho zúfalá mám k tomu až odpor.Minule som ho chudáka poslala preč,keď to chcel...vyhodila som ho,že nech ide radčšej domo za kamarátmi.Pretože mi rupli nervy z toho ,že som vedela že to chce a ja to NECHCEM!je mi z toho na zvracanie!Bojííím sa!aj tak už dlho vydržal a ja sa bojím,že to napokon vzdá ako ten prvý :(

marisssa

no to je vcelku normalne a bezne u zien, ze nepocituju taku potrebu mat sex, ako muzi..ale nemusi to byt samozrejme u kazdej..no ja mam taky isty problem, tiez to nepotrebujem velmi.aj ked je to krasne!s priatelom som dva roky..zo zaciatku mu vadilo,ze sa malo milujeme.no teraz sa to snazim zmenit.aj ked na to nemam chut, som iniciativna, zacnem to, az sa mi to nakoniec zapaci a som len rada:-)aj nas to s priatelom zblizi..ano,je mozne , ze to robim len kvoli nemu, hlavne,aby sme sa nehadali a nenasiel si preto inu, lebo ho velmi lubim, ako aj on mna.
mozno nas problem spociva v nekvalitnom sexe?!mozno doteraz sme nezazivali ten "spravny" sex,tak sa tomu teraz branime.no milovanie s terajsim priatelom je uzasne!