Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolave dasna

Huha

Na ošetrenie ďasien a na zlepšenie mikroflóry v ústach poslúži totálna novinka na slovenskom trhu.
Informácie o produkte rada poskytnem do súkromného mailu.
Huha

RNG

Zla mikroflora v ustach, tj skodlive mikroby ti mozu vyvolat zapaly dasien, kazenie zubov, zly dych a podobne. Na trhu su ustne probiotika/oral probiotics, co tuto zlu floru nahradia uzitocnou, co ti ochrania zuby, dasna a dokonca zvysia imunitu.

alexxxxxaa

Simka,

Presne tento problém s uzdičkou, aký máš Ty, som mala aj ja..
Neboj sa..pichnú Ti njekciu, nič nebudeš cítiť..Mne tú uzdičku rezali už ju tam nemám..prvé dni to bude možno bolestivé, ale samotný zákrok nebolí :) Necítiš..

simka111

Ma niekto rovnaky problem ako ja? Uzdicka pri dolnych zuboch je vysoko,preto mi stahuje dasno,ktore je uz dost nizko.Zubarka mi vravela,ze uzdicku treba trocha nadrezat.Ide o jednoduchy zakrok?? Ako prebieha??
Dakujem

pumpo

diik za radu.nekrvacaju len su bolestivé trocha opuchnuté,kupil som si bukofit to mi poradila v lekárne,myslim že to trocha pomaha

tak to je

skus zajst do lekarne, poradit sa a kupit si pastu na citlive dasna, popr. pastu na zacinajucu paradentozu.
tiez si zuby cisti jemne, dobra je kefka s makkymi stetinkami, aby sa prilis nedrazdili dasna.
ak nepomoze, tak navstiv zubara, on uz bude najlepsie vediet ako to riesit.
a dasna mas len citlive alebo ti aj krvacaju?

aaaa

na zapalene a krvacajuce dasna teda aj na paradentozu je dobre si dasna a zuby umyvat so zubnou pastou paradontax a potom natriet s gelom corsodyl najlepsie na noc. Mne to odporucil zubar, ktory bol zhrozeny z mojich dasien a uz predpovedal neviem ako zlozitu a dlhu liecbu ale zacala som si pravidelne umyvat a natierat zuby a bol z toho milo prekvapeny, aj sama vidim vyrazny rozdiel

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolave dasna - Fórum - ZDRAVIE.sk