Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco si neviem najst chlapa?

ritta221

JA SOM HLADALA..A NIKOHO SOM NENASLA...KED SOM PRESTALA HLADAT... ON NASIEL MNA :D CEZ INTERNET :D STRETLI SME SA A SME SPOLU ROK A POL :D

krisha

ja sice este nemam 30, ale uz som nejaku dobu sama a radsej budem sama ako s niekym nasilu, kto by mi nevyhovoval a bola by som s nim, len preto ze musim a ze sa to patri...

aandrejkaa

moniqa87 úplne s tebou súhlasím :)

a pre tie 17tky... keď ste samé využite čas na to, aby ste si zdokonalili zlepšili vaše vzťahy s rodičmi, s kamarátmi, venujte sa záľubám, učte sa ľúbiť všetkých... a vo vašom veku mať radšej všetkých kamarátov a priateľa ani jedného... ja viem, že je v dnešnej dobe iný trend, ale viem o čom hovorím...
Ja som tiež tak mala všetkých len kamarátov, venovala som sa svojím záľubám, robievala som vedúcu na táboroch a výletoch... po 20tke som aj začala túžiť po vzťahu, ale nemala som z toho depky, vzťah prišiel, keď som mala 22, vydržal rok aj pol, nebolo to nič moc a radšej som mohla ešte počkať, ale aspoň som si odsledovala ako sa správam k priateľovi, ako sa viem postaviť k nejakým problémom a tak po rozchode som o5 pracovala na sebe a mojich vlastnostiach. To,čo sa mi nepáčilo som vylepšila... a teraz keď mám priateľa, tak práve na tieto vlastnosti, ktoré som si vylepšila upozorňuje, že sa mu veľmi páčia.

Takže nestrácajte hlavu a tešte sa z toho, že môžete na sebe pracovať. Slečna, ktorá tu založila tému, tak prajem veľa šťastia a verím, že aj ty nájdeš tú správnu polovičku :) veľa šťastia

for4

chcem sa vyjadrit na margo tych..kamaratiek..:-) mala som naj kamosku, priblizne v rovnakom case sme si nasli frajerov, boli to dlhe vztahy, vyse 5 rocne...pocas tych piatich rokov videla len jeho, svoje mlade casy prezila len s nim, kym ja som sa chodila zabavat s ostatnymi kamaratkami, aj s mojim priatelom, kazdy vikend som si jednoducho odzila. Vzdy sme ju volali, nech ide s nami, ci uzcez vikend alebo cez tyzden aspon na kofcu, ona nie...Vzdy sme museli prist my, resp. ja k nej. Ked sa rozisli, tak si dost vycitala, ze vlastne cele tie roky, ked sme sa my chodili zabavat, ona stravila s takym kktm, kt ju len klamal...No a teraz si frajera nasla znovu a robi zas to iste:-)))))
ja neviem, ci som nejaka cudna, ale ja by som sa nevedela tak strasne namotat na chlapa, samozrejme, ze lubim, ale potrebujem aj volnost

moniqa87

nakoniec sa tu budu 17tky stazovat, ze nikoho nemaju? ale prosim vas baby, ved ste take mladucke a casu dost...
a co sa tyka vyjadrenia na vase kamaratky, ze po tom ako si nasli chalana sa na vas vysrali... no prepacte ale trocha silne, namiesto toho aby ste sa s nimi tesili a chapali ich, tak sa este ciite urazene? ved je to uplne prirodzene, ze ked si clovek najde partnera s ktorym uz pocita do buducnosti, tak idu priatelia do uzadia, aj vy ba ste to tak spravili...
tak hlavu hore, ste mlade a prilezitosti je mnoho...
a ti okolo 30, co tu zalozili tuto temu, ved si povymienajte kontakty, co vy viete? mozno prave takto najdete svoju lasku...

dvaja

asi je to tak, že dobrí ľudia si nájdu väčšinou, opačných partnerov. Poznám niekoľko dievčat, ktoré sú naozaj super, a za pertnerov majú takých, od ktorých sa nikdy nedočkajú pekného slova, ale zato tie baby by im zniesli aj modré z neba. Ja osobne som rád, keď idem cez víkend do školy, aspoň človek nie je sám a kúpil som si aj psa, nie je to ono, ale, aspoň viem, že ma niekto doma čaká, keď idem z roboty...

ja_ona

babatko ..... niesi sama ja som tiez neni taky typ ze by som musela chodit po baroch a discotekach.... mala som 2 naj kamosky a odkedy si nasli chalanov z vysoka sa na mna vy..... teraz som konecne spoznala jedneho chalana a ked som si uz myslela ze bude ten pravy povdal,teda napisal mi ze chce byt len kamarat ale nesprava sa tak .... :-( je mi s toho zle :-( dufam ze niekedy stretnem toho praveho ....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco si neviem najst chlapa? - Fórum - ZDRAVIE.sk