Preco si neviem najst chlapa?

iva.

ja mam 34 rokov a som tiež sama. Mám okolo seba rodičov, súrodencov, ale som osamotená. najhoršie sú večery. a víkendy. každý sa teší na víkend, a ja mam z nich depresiu. často plačem, som smutná, nevidím svoju budúcnosť a nemám zmysel života. nemám pre koho žiť. ako ty aj ja mám VŠ, super prácu, byt, auto. ale nemám nikoho vedľa seba. a dostala som sa do situácie, že nemám ani kamarátky.všetky sú vydaté,majú svoje problémy, starosti a a ja ich aj chápem, že čo by si robili starosti aj o mna. chodím len do práce a domov. do spoločnosti sama ísť nemôžem a ani nie som spoločenský typ.
tak kde je ten môj " princ " ? inteligentný, milý, sympatický, slobodný. aj teraz mi je strašne smutno, chcem aby ma niekto objal, len tak pobozkal, aby mi niekto povedal
" lubim ťa ", ale nikto taký nie je.
a bojím sa, že už ani nebude....

liana

túto otázku si kladiem aj ja, nie si sama, stále mám vzťah ktorý som nechcela, neviem kde robím chybu...netráp sa s tým niekho nájdeš keď to budeš najmenej čakať.

laska22

no vies podla mna musis chodit viac do spolocnosti ci uz do baru alebo do restiky s kamoskou aby ste dajme tomu balili obe neboj urcite sa vam to podari a hlavne pri tanci...hoci bary nie su dobre na vyhladavanie novych znamosti noo co ty vies mozno sa tam najdu aj normalny chlapy.