Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako ukryt mozne tehotenstvo?

dominiqa

kolko mas rokov? nos cierne tricka,volnejsie, rozne saty, ktore nejakymi vzormi odtiahnu pozornost od bruska a tak..

jajka001

ja aj ked som bola velmi tehotna tak to ludia na ulici nejak nevnimali hoci ja som citila kazdy gram. preco to chces tajit?

musimtoukryt

no podla toho co je podla vas stihla postava...mam 173cm a 58kil..cize vcelku stihla..ach jaj a ja som to chcela skryvat co najdllhsie

vierka

Si štíhla alebo silnejšia?aj od toho to záleží,kedy to začne byť vidieť.Ak si štíhla,tak máš už len nejaké 4-5 týždne na skrývanie,potom už bruško "vykúka"aj spod voľného oblečenia.

dominiqa

a preco to neches povedat...teraz sa nosia rozne kabatiky pri pase rozsirene, nikto si nic nevsimne a ked im to nepovies budu si mysliet ze si pribrala trosku...

lenuliatko

len nios volnejsie veci neze ti napadne nejaka hovadina s pasom okolo bruska lebo velmi stlacis babo a to mu moze ublizit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.