Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

meninky

Príspevok v téme: meninky
livinocka

ahojte, no ja nemam nijaky taky vazny problem, ja sa potrebujem len vykecat trosku, lebo mam naladu pod psa.a este mam aj meninky neska.
no moj chalan, s ktorym som 2 roky mal meniny pred par dnami, som mu kupila taky znackovy parfem a taku sadu k tomu a cokoladku..a som si myslela ze aspon on mi urobi nejake prekvapko dneska..a dost ma zarazilo ked mi dal dezert..akoze dobre, ja nechcem velke dary..mne by urobila radost uplna drobnost.tak trosku som z toho este smutna..ale si to aj vycitam, ze som jak male decko a cakam darceky...asi som vazne jak mala

July

Ale no.. To su chalani proste... Ja by som sa mnamky dezertiku veru potesila. Sak co po tom kolko stal.. Hlavne, ze si spomenul co je na chlapa tiez dost dobre. A to objatie co urcite pribalil k dezertu je na nezaplatenie.

luciferka

livinocka, neviem ako dlho ste spolu,ale myslim ze kratko...., nechapem anco si mu ty kupovala taky drahy dar. podla mna je to zbytocne...., a to ze ti kupil dezert by si si mala cenit, hlavne ze nezabudol a ze bol s tebou......, ja osobne nemam rada take velke darcekovanie, su dolezitejsie veci ako drahe darceky.....

mata

ach ti chlapi... no moja mala by si mu to povedat treba uprimnost vo vztahu ...ja osobne by som sa nahnevala a pobvedala mu ze nech sa nehneva ale mohol si s tym dat viac roboty a ze toto mi pride ako keby len nahodou pocul v radiu kto dnes oslavuje heh...nejde o kvantitu ale o kvalitu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

meninky - Fórum - ZDRAVIE.sk