Problemy s CHLAPMI a SEXOM

Príspevok v téme: Problemy s CHLAPMI a SEXOM
aninka

Ahojte ...mam taky problem nad ktorým si trapim hlavicku...neviem vobec ci som normalna alebo co...pretoze pri sexe (alebo pred) vobec nie som mokra ,neviem ci ma partner nevzrusuje alebo co,a aj ked mokra som tak iba trosku a pri sexe to boli....tak vzdy musime pouzit gel.Som jedina s takýmto problemom alebo existujete viacere s tymto problemom...alebo je chyba vo mne?Lebo mavam dost nalady ze nemam na sex chut,lebo mi to ja tak nikdy nic neurobi...a nic z toho nemam aj ked sa partner velmi snazi:/ a som uz z toho celeho zufala ,lebo potom mi vycita ze vobec nebyvam nadrzana :,( uz neviem co mam robit :/Alebo nejake rady?Alebo mu to mam povedat?Mozete napisat aj vase problemy s chlapmi a sexom :) papa a dakujem

123456

hmmm tam ta mozna nevzrusuje tak ako potrebujes.... nefim.... ""mavam dost nalady ze nemam na sex chut,lebo mi to ja tak nikdy nic neurobi...a nic z toho nemam"" no tak toto moze byt sposovene hak... pokles libida... predtym si nemala taky problem...? mylsim pred hak? a ked beries len kvoli bolestiam... no to je somarina... antika ma nespocetne mnozstvo negativnych vedlajsich ucinkov... ja uz ju do ust nevezmem... jedine keby mi mala zaxranit zivot....

aninka

hej beriem hak...lenze mne hak vyhovuje pretoze som mavala strasne bolesti brucha cez kramy ...ale tie problemy so suchostou som mavala aj pred anitkou...

123456

moja zlata a neberies ty HAK (hormonal. antikoncepciu?tabletky?)? ak ano... bud zmen znacku alebo ich okasli... ja ked som brala tak som mala ten isty problem... bola som sucha a sex mi nic nehovoril... ked som s nimi sekla, tak som si to konecne zacala uzivat ako sa patri... a sexovat sa da aj s kondomom... okrem ineho ta to chrani aj pred chorobami...