Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubná protéza

jan.d

na spodnej celusti mam nalepenu protezu.uz pred tym som citil hnily zapach ale zostali tam dva zuby.asi mali ist von.da sa to nejak liecit aby zapach nebolo citit.dakujem jan

chloe33

baby a ako ste to vyriesili s oralnym sexom...?nerobim si srandu!len ma to trapi,lebo ani ja sa nemam cim chvalit co sa tyka zubov.este mam svoje,ale tiez mi to hnije.este par rokov a tiez budem mat protezu

Helus

Gabuliena aj ja mam ten problem ze vzadu nemam z jednej strany mam 4 zoby a z druhej 2 zuby predne mam okorunkovane,a zadne mam na take zasuvne spoje.Mam ich uz 4 roky a tiez som sy pytala na to,jedine dozadu daz inplantaty a to skazdej strany 2.taj to su 4 a potom spravit cele odznova.

Jarmila8

Zdravím, chcem sa opýtať prešlo už pár rokov či ste si na protézu zvikli a hlavne či viete s nou jesť. Ja mám dva mesiace,neboli, netlačí, viem rozprávať, no ked idem jest tak si ju vyberám. Nedá sa mi

ZLATA 81

AHOJTE JA MAM UZ 1 ROK SPRAVENU HORNU PROTEZU UKOTVANU O ZADNE ZUBY A OD ZACIAKU SOM SI ZVIKLA UZ BI SOM BEZ NEJ NEMOHLA BIT.DOLU SI JU NA NOC NEDAVAM.LEN SA BOJIM ZE CI MI TO NEOHROZI ZDRAVIE LEBO MAM PODNEBIE TAKE JAK DO MODRA .NEVIETE MI PORADIT PRECO? ESTE SOM ANI NEBOLA NA KONTROLE.

Dasena

Ja by som chcela vedieť kolko ma bude stáť protéza ked som nechodila na preventívne prehliadky.Poistovna mi asi nič nepreplatí.Može sa na čerstvo vytrhané zuby nasadiť protéza?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubná protéza - Fórum - ZDRAVIE.sk