Nahmatala som si hrcku

effka

hrcka na pysku na ohanbi...moze to byt vred vzniknuty zapalenim uzliny pri holeni, tam by sa casom mal vytvorit hnis..alebo pokial to svrbi, moze ist aj o herpes..to zistis aj podla toho, pokial zacne pribudat tychto vyrazok, pripadne krajna moznost...syfilis? ale nie, takto strasit nejdeme...osobne sa priklanam k obycajnemu vredu, ktory dozrie a zmizne...

lyndsey

a čo hrčka v pysku na ohambi? neboli ale mam pocit že sa zväčšila a ten pysk je už viditelne vačši ako druhy..čo to može byť?

akinom007

chod za svojim gynelkologom a dozvies sa viac , radsje ist skor ako by malo byt neskoro. Ja som raz mala hrcku nasile mi ju gyn. pri beznej prehliadke. Hned sa ma spytal ci som v blizkej minulosti nebrala ANTIBIOTIKA veruze ano asi 2 tyzdne pred tym vysetrenim, tak povedal ze to moze byt aj z toho aby som prisla o dva tyzdne na kontrolu. Potom uz bolo vsetko ok. Teraz sa po natibiotikach stalo kamaratke to iste, akurat vcera bola u gyn...

musska

Len 20% hrciek, ktore si zeny najdu v prsniku su rakovina, takze je velka pravdepodobnost ze to nic nebude. Ale aj tak chod cim skor k lekarovi, to urcite ani nevahaj. Moze to byt kludne aj cysta, tie sa zvyknu tvorit a potom same aj zmiznut,ale pre pokoj duse urcite chod.Lebo ak to nahodou je rakovina,kazdy den je dolezity.papa