Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako spoznám schyzofréniu?

Príspevok v téme: Ako spoznám schyzofréniu?
lyndsey

Mám pocit že nie som normálna . Mám úplne protichodné názory, keď sa ma niekto spyta čo si o niečom myslím neviem odpovedať. Nemám vlastný názor ,neviem kto som, pred každým človekom som niekto iný. Ako keby bolo vo mneviac postáv. Pred rodičmi som papuľaté decko, pred kamarátmi ja keď ich veľa nemám som ukecaná a v škole uplne nespoločenska a bojazliva. Vo virtualnom svete mamtiež mnoho podôb. AKo zistím či mám schyzofréniu?

adkalc

Ja so schizofrenikom zijem, chodim s nim na pravidelne kontroly na psychiatriu, poznam priebeh jeho ochorenia. Ze mas vykyvy v spravani, citis sa niekym inym (aj ja mam niekedy pocit, ze zijem v troch svetoch podla toho, v akom prostredi sa pohybujem) neznamena, ze mas schizofreniu. Na odborne vysetrenie vsak ist mozes.

renko

lyndsey a kolko teda podob mas tu na tomto fore,teda vo virtualnom svete?odpovedat nevies co si myslis a písat vies?

rur

najprv by si si mala nastudovat ze co to je schizofrenia, pretoze to vobec nie je rozdvojena osobnost ako to ty popisujes, ale pri schizofrenii trpis halucinaciami, pocujes hlasy, mas vidiny, paranoje a pod...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako spoznám schyzofréniu? - Fórum - ZDRAVIE.sk