Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Objednal som si nieco..s feromony-parfemy..Urobil som dobre?

Annieway

Musím sa pedelit s vami s mojou skúsenosťou so feromonovymi parfemami. Kedysi dávno som si objednala feromonovy parfem. Flašticka vyzerala super ale vona? Humus kentus...dala som to teda babke ...Babka to ale nepoužívala a ked som sa jej pytala ze preco, Povedala mi ze sa dedovi zapacila vona a on to pouziva :D za 2 tyzdne minul celu flašku.

MinkoL

Ja som nasiel nove feromony a mne to zafungovalo :-) mam svoju oblubenu vonu ONE MILION od Paco Rabanne a maju ju aj v alternative s pridanymi feromonymi, pecka. Je to take dotuknutie, tah na branu. Ohladne feromonov je toho popisaneho vsade dost, jednoducho do istej miery to funguje 100% je to priroda...najlepsie je odskusat si to. Ja som spokojny s www.magnetifico.sk alebo www.intimnenakupy.sk

GiovanniX

placebo efekt,dobry marketing a predam aj kamen v peknom obale.Minule som cital o tych feromonoch odborny clanok,vobec to nefunguje,je to len namotavka....

frastilom

ja mam tiez LOVE and Desire pre muzov (feromony-parfemy.sk) a som s tym feromon spokojny, tiez sa mizda akoby boli ludia (ked su pri mne dlhsie, v kancli alebo v pube) milsi, viac otvorenejsi....paci sa mi to
Ale 100 ludi 100 chuti

etho

Ludia su to zbytocne vyhodene peniaze. Ked na seba najebete feromony nic sa nezmeni. Teda presnejsie skoro nic. Zmeni sa vaase spravanie! Feromony neposobia na ludi okolo vas ale na vas presne tak ako placebo!

desire

no ja som si to tiez objednal asi zajtra to uz budem mat domaaa takze ja to skusim taktiez a dam vam vediet LOVE AND DESIRE som si kupil

katka.

aj ja som objednala, ale z katalogu UHSE, vonia dobre, skusila som ešte len dvakrát a v práci k nám chodia šoféri a boli milší ako inokedy, dokonca mi jeden kúpil čokoládu. takže to funguje. asi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.