Objednal som si nieco..s feromony-parfemy..Urobil som dobre?

veroniqc

Nie je jednoduché povedať čo v tom je, či ich účinok je len placeboefektom, či ide len o marketing alebo či skutočne fungujú. Poznám viacero prípadov ľudí, ktorí sú presvedčení, že im pomohlo niekoho zbaliť práve to, že si v tej dobe kúpili a používali feromónový parfum. Ak by to tak bolo skutočne len vďaka parfumu, tak by to bolo podľa mňa smutné. A ako by daný vzťah asi vyzeral po pár hodinách, dní, však to už by rovno mohol človek použiť na omámenie a zbalenie nejaké opiáty. Ak je to ale nejaká barlička, pomôcka. Závisí asi od zámeru s akým to človek použije. Mne sa páči ako to je napísané na ParfumyLacno sk v článku o feromónoch -odkaz odstránený-

Annieway

Musím sa pedelit s vami s mojou skúsenosťou so feromonovymi parfemami. Kedysi dávno som si objednala feromonovy parfem. Flašticka vyzerala super ale vona? Humus kentus...dala som to teda babke ...Babka to ale nepoužívala a ked som sa jej pytala ze preco, Povedala mi ze sa dedovi zapacila vona a on to pouziva :D za 2 tyzdne minul celu flašku.

MinkoL

Ja som nasiel nove feromony a mne to zafungovalo :-) mam svoju oblubenu vonu ONE MILION od Paco Rabanne a maju ju aj v alternative s pridanymi feromonymi, pecka. Je to take dotuknutie, tah na branu. Ohladne feromonov je toho popisaneho vsade dost, jednoducho do istej miery to funguje 100% je to priroda...najlepsie je odskusat si to. Ja som spokojny s -odkaz odstránený- alebo www.intimnenakupy.sk

GiovanniX

placebo efekt,dobry marketing a predam aj kamen v peknom obale.Minule som cital o tych feromonoch odborny clanok,vobec to nefunguje,je to len namotavka....

frastilom

ja mam tiez LOVE and Desire pre muzov (feromony-parfemy.sk) a som s tym feromon spokojny, tiez sa mizda akoby boli ludia (ked su pri mne dlhsie, v kancli alebo v pube) milsi, viac otvorenejsi....paci sa mi to
Ale 100 ludi 100 chuti

etho

Ludia su to zbytocne vyhodene peniaze. Ked na seba najebete feromony nic sa nezmeni. Teda presnejsie skoro nic. Zmeni sa vaase spravanie! Feromony neposobia na ludi okolo vas ale na vas presne tak ako placebo!