Objednal som si nieco..s feromony-parfemy..Urobil som dobre?

desire

no ja som si to tiez objednal asi zajtra to uz budem mat domaaa takze ja to skusim taktiez a dam vam vediet LOVE AND DESIRE som si kupil

katka.

aj ja som objednala, ale z katalogu UHSE, vonia dobre, skusila som ešte len dvakrát a v práci k nám chodia šoféri a boli milší ako inokedy, dokonca mi jeden kúpil čokoládu. takže to funguje. asi.

matelko21

dakujem.......zatial som poslel len objednavku cez net a nic som nezaplatil,,..vedel by este niekto dat nazor???

aandrejkaa

nebudem to prekladať celé, ale v skratke.... mnohé reklamy hovoria o tom, že ich telové spreje obsahujú feromóny, ktoré fungujú ako afrodiziaká... Niektoré "látky" boli označené ako feromóny avšak štúdie dokazujú, že žiadne z týchto látok priamo nneovplyvňujú ľudské správanie dvojíc.
Snáď to trochu dáva zmysel... Čiže ak som to pochopila, tak látky ako feromóny, ktoré by mali mať afrodiziakálny účinok.... tak tento účinok nie je štúdiami potvrdený a tým pádom neovplyvňuje ani sexuálne správanie ľudí...

asdjakcjxsa

Asi velmi nepotesim:
Some body spray advertisers claim that their products contain human sexual pheromones which act as an aphrodisiac. In the 1970's "copulins" were patented as products which release human pheromones, based on research on rhesus monkeys.[15] Subsequently, androstenone, axillary sweat, and "vomodors" have been claimed to act as human pheromones.[16] Despite these claims, no pheromonal substance has ever been demonstrated to directly influence human behavior in a peer reviewed study.
Okrem toho, dost ubohe aj kebyze to funguje ... co tak ocarit svojou osobnostou?