Má Erika Judiniová silikonové prsia?

megy8

Ahojte,chcela by som ist na jesen aj ja na operaciu prs.Budem rada ak mi napisete vase pocity a dojmy pred operaciou a po nej , ako to prebieha...Bude vdacna za kazdy prispevok,diky

marisssa

no ja som v Zdravi citala, ze uzivala nejake tabletky..ale vyzerala tam tak cudne, aj na obalke, akoby to ani ona nebola..tvar ma celu dopichanu, zmenenu, aj tie usta.posobi teraz tak umelo! ale je to jej vec, ale ako tu uz raz bolo povedane, neviem preco to riesi tak, ako to riesi a nejde s pravdou von..

kaca

leerka, ved mna to netrapi, ani nezaujima...ja jej to dokonca prajem, jej postava vyzera teraz proporcne ovela lepsie, nema to prehnane, tak preco nie? len mi vadi, ze sa za to, za co vysolila take prachy a co ju urcite stalo vela bolesti, vlastne hanbi? vadi mi, ze zavadza, inak Eriku neriesim

leerka

nechapem ako vas takto mozu trapit a zaujimaat cudzi ludia, ved nech ma plastik a napichanych injekcii kolko cchce...???????????????

kaca

samozrejme, ze ma. ste slepi? donedavna tam nic nemala a tie jej "nove" su urcite umele, sice z tych mensich, ale umele, videla som ju nazivo na jednej akcii. keby to aspon priznala a nerobila zo seba traposku. to si ozaj mysli, ze vsetci sme taki tupi ako je ona mudra?!? aj hornu peru ma vraj napichanu...co uz, to je v Markize normalne, to len tie krasavice sa tvaria, ze su od prirody dokonale:-D