drogy-aké sú príznaky užívania?

Aťa

Nofight,problémom radšej predísť, ako ich riešiť! Duna 7 a Tebe želám, aby sa Tvoje podozrenie nepotvrdilo a dcéra bola v poriadku!

nofight

to je jej svet,nerieste ju ako nieco(!)ale ako niekoho...keby sa potvrdily tvoje zle predtuchy tak ako by si to riesila?by ma to strasne zaujimalo,ako rodica....nemusis samozrejme odpovedat, len ci si na to uz myslela

duna7

V lete začala chodiť mimo BA za kamošmi, a prichádza na druhy deň unavená a naposledy nevrlá, keď som jej chcela vidieť oči. Povedala nech jej dám pokoj. Vďaka za rady.

muheee

ak fajci travu tak bude mat cervene oci a zrenicky take cudne...ale na to si moze kupit v lekarni obycajne kvapky visine a je vsetko ok...ak si fici na perniku tak ma malinke zrenicky a jeden z priznakov je ze za kratky cas schudne....a celkovo sa moze zmenit ,pripadne moze zmenit svojich obvyklych kamaratov za nejaku cudnu partiu......ale to je len okrajovo...

duna7

Prečítala som si niektoré stránky o drogách, názory a rady lekárov. O príznakovch tam bolo minimum. A z toho čo písali sa mi zdalo, že zafajčiť si trávu je celkom "neškodné a fajn". Dosť ma to sklamalo a naštvalo. Skúsim teda veriť dcére a nebyť paranoidná.

123456

myslim, ze v lekarni maju nejake testy, len neviem, na ktore drogy konkretne... skusim zistit.... myslim, ze sa testuje moč... ale ako ho chces ziskat od dcery?... je to velmi haklive ak dietetu ukazes, ze mu neveris.... no odporucam stranku www.infodrogy.sk a ine stranky o drogach... tam sa dozvies, co potrebujes... mozes sa aj opytat odbornikov... vela stastia!