melir na tmavohnede vlasy

tolitka

ja mam tiez taketo hnede vlasy, a v tom blond melir, az taky do biela, a vyzera to super uzasne :P mam ho tak hustejsie, vobec nevyzeram ako ciganka, ani mi to nevidno ked mi to odrasta, ma sikovnu kadernicku, raz za mesiac a pol ku nej chodim a dofarbuje len tie odrastene, co je par mm, a za nejaky 200 sk mi to robi, ani to nie mozno..takze podla mna chod do toho, aks a ti to nebude pacit, mozes sa nafarbit :)

jaaaj

myslite si ze ked mam hnede vlasy hodi sa do toho blond melir plls poradte mi alebo aky si mam dat ked mam hnede vlasy tak tuho

leerka

nedavaj si melir, zbytocne ti znici, vysusi vlasy, a po mesiaci to vyzera otrasne a pravdupovediac ani to neni v mode... ale ak mas prirodzenu svoju farbu, mozno by som skusila n atvojom mieste neaku farbu alebo sampon iny na spestrenie.... ale melir NIE

AandrejkaA

no ja som si najprv kúpila farbu - orieškovo hnedú, je to podobná farba ako tvoja prirodzená, len to chytí iný nádych.... a potom som si dala orieškový melír... je to o niečo svetlejšie od tých farbených a vyzerá to veľmi dobre, veď sa skús spýtať kaderníčky, čo ti odporučí