Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnede male cerviky/larvy v byte

Príspevok v téme: Hnede male cerviky/larvy v byte
mole

nasla som v izbe par takych malych hnedych,akoby tigrovanych cervickov,alebo lariev,neviete z coho by to mohlo byt ?? vsetko som uz vypratala,vydrhla,povysavala,dala vsade klinceky (vraj to pomaha na mole,ale neviem ci to su mole),ale bojim sa ze sa vratia a premyslam z coho to moze byt.viete mi niekto prosim poradit?

evula24

neviete mi niekto prosim poradist ako sa mam zbavit husenic v dome? a aj to odkial sa v dome nabrali, lebo neviem najst miesto odkial vychadzaju...
Dakujem

danuska123

a taka otazka, nemate doma drevene obklady? nam este 2 roky po tom ako sme vylozili drevom podkrovie na zem z neho padali take 3 cm dlhe tvrde cerviky alebo co to bolo...a zmizlo to potom same..

jajka001

na faraony si kupte v drogerii taky prasok, ktory oni zozeru a potom sa uz nerozmnozuju. trva to par tyzdnov ale funguje to. sype sa to na miesta kde sa vyskytuju.

malebobox

my sme ich mali tiež. boli v múke zabalenej šošovici. včetko treba prezrieť aj zabalené potraviny. tie larvy nám chodili po strope aj niekoľko dní po vyprataní infikovanej múky. potom sme sa nemohli zbaviť molí trvalo to dlho ešte aj po pol roku u nás keď sa objavila moľa všetci sme boli v strehu:-) hm a teraz máme už asi tretí rok mravce faraóny a memôžme sa ich zbaviť prehrýzu všetko všade sa dostanú. a to sme už robili asi 4 krát postreky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.